| Einde periode: | 2016 31/12 | 2017 31/12 | 2018 31/12 | 2019 31/12 | 2020 31/12 | 2021 31/12 | 2022 31/12 | 2023 31/12 | 2024 31/12 | 2025 31/12 | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Totale inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2.216,92 | 2.644,04 | 2.983 | 3.319,67 | 3.626,6 | |||||||||
Totale inkomsten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +6,67% | +19,27% | +12,82% | +11,29% | +9,25% | |||||||||
Kosten van inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2.041,51 | 2.519,87 | 2.857,73 | 3.163,21 | 3.437,4 | |||||||||
Brutowinst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 175,41 | 124,17 | 125,27 | 156,46 | 189,2 | |||||||||
Brutowinst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -9,43% | -29,21% | +0,89% | +24,9% | +20,92% | |||||||||
Brutowinstmarge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 7,91% | 4,7% | 4,2% | 4,71% | 5,22% | |||||||||
Andere bedrijfskosten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 47,14 | 51,27 | 53,8 | 59,52 | 63,59 | |||||||||
| |||||||||||||||||||
Bedrijfsresultaat | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 128,27 | 72,9 | 71,47 | 96,94 | 125,61 | |||||||||
Bedrijfsresultaat − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -4,15% | -43,17% | -1,95% | +35,63% | +29,58% | |||||||||
EBIT-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 5,79% | 2,76% | 2,4% | 2,92% | 3,46% | |||||||||
Netto rentelasten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,49 | -0,05 | 0,76 | 0,08 | 0,77 | |||||||||
Netto rentelasten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -69,43% | -109,65% | +1.717,02% | -90,13% | +921,33% | |||||||||
Rentelasten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -2,02 | -2,39 | -2,12 | -2,6 | -1,48 | |||||||||
Rente en opbrengsten uit investeringen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2,51 | 2,35 | 2,88 | 2,68 | 2,25 | |||||||||
Andere niet-operationele uitgaven, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 8,38 | 11,07 | 22,03 | 26,74 | 4,87 | |||||||||
EBT excl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 137,14 | 83,92 | 94,26 | 123,76 | 131,25 | |||||||||
Winst (verlies) op de verkoop van activa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | 0,04 | 0,43 | 0,01 | |||||||||
Andere ongebruikelijke posten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 137,14 | 83,92 | 94,3 | 124,19 | 131,26 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,44% | -38,81% | +12,37% | +31,69% | +5,7% | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − marge | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 6,19% | 3,17% | 3,16% | 3,74% | 3,62% | |||||||||
Betaalde inkomstenbelasting | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 28,27 | 17,16 | 19,32 | 25,34 | 26,53 | |||||||||
Netto-opbrengst voor bedrijf | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 108,87 | 66,76 | 74,98 | 98,85 | 104,73 | |||||||||
Minderheidsbelang | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 108,87 | 66,76 | 74,98 | 98,85 | 104,73 | |||||||||
Netto-opbrengst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,53% | -38,68% | +12,32% | +31,83% | +5,95% | |||||||||
Netto-opbrengst − marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 4,91% | 2,52% | 2,51% | 2,98% | 2,89% | |||||||||
Preferent dividend en andere correcties | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst gewone aandeelhouders excl. extra posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 108,87 | 66,76 | 74,98 | 98,85 | 104,73 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 5,44 | 3,08 | 3,33 | 4,39 | 4,65 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,53% | -43,5% | +8,36% | +31,83% | +5,95% | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 5,44 | 3,07 | 3,33 | 4,39 | 4,65 | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,55% | -43,57% | +8,47% | +31,83% | +5,92% | |||||||||
Verwaterd gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 20 | 21,71 | 22,5 | 22,5 | 22,5 | |||||||||
Gewoon gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 20,02 | 21,73 | 22,52 | 22,52 | 22,52 | |||||||||
Dividend per aandeel | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 4 | 2,4 | 2,6 | 3 | 3,3 | |||||||||
Dividend per aandeel − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0% | -40% | +8,33% | +15,38% | +10% | |||||||||
EBITDA | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 143,54 | 88,04 | 89,75 | 115,33 | 145,57 | |||||||||
EBITDA-groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -2,84% | -38,67% | +1,94% | +28,5% | +26,22% | |||||||||
EBITDA-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 6,47% | 3,33% | 3,01% | 3,47% | 4,01% | |||||||||
EBIT | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 128,27 | 72,9 | 71,47 | 96,94 | 125,61 | |||||||||