Rusta AB (RUSTA)

81,50
+0,45(+0,56%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
18,87 mln.12,34%1,53 mld.
Andere institutionele beleggers
98,34 mln.64,29%7,99 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
35,74 mln.23,37%2,90 mld.
Totaal
152,95 mln.100,00%12,43 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Ongal i Uppsala invest AB29,85%45.656.9813.709.630
Aforber Invest AB26,85%41.064.4043.336.483
FMR LLC5,56%8.502.143690.799
Capital Research and Management Company4,17%6.372.700517.782
Tredje AP-fonden2,27%3.478.627282.638
Aktiebolaget Företagsledare Rego1,83%2.795.114227.103
T. Rowe Price Group, Inc.1,72%2.627.503213.485
American Century Investment Management Inc1,00%1.525.974123.985
Fidelity World Low Price Growth Stock Mother Fund0,91%1.385.900112.604
SEB Funds AB0,38%580.00047.125

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
SMALLCAP World Fund, Inc.4,17%6.372.700517.782
Fidelity Puritan Trust - Fidelity Low-Priced Stock Fund1,45%2.225.046180.785
Fidelity Investment Trust - Fidelity Series International Small Cap Fund1,45%2.220.381180.406
Fidelity Investment Trust - Fidelity International Small Cap Opportunities Fund1,02%1.567.584127.366
American Century ETF Trust - Avantis International Small Cap Value ETF0,92%1.411.525114.686
T. Rowe Price International Funds, Inc. - T. Rowe Price International Discovery Fund0,42%644.88452.397
SEB SICAV 2 - SEB Nordic Small Cap Fund0,38%580.00047.125
Fidelity Puritan Trust - Fidelity Low-Priced Stock K6 Fund0,27%416.28333.823
Xtrackers - S&P 500 Swap UCITS ETF0,20%311.18425.284
JNL Series Trust - JNL Multi-Manager International Small Cap Fund0,20%300.00024.375
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.