| Einde periode: | 2015 31/12 | 2016 31/12 | 2017 31/12 | 2018 31/12 | 2019 31/12 | 2020 31/12 | 2021 31/12 | 2022 31/12 | 2023 31/12 | 2024 31/12 | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Totale inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2,29 | 2,32 | 4,34 | 5,19 | 7,65 | |||||||||
Totale inkomsten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -49,18% | +1,23% | +87,38% | +19,57% | +47,24% | |||||||||
Kosten van inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,66 | 0,75 | 1,14 | 1,38 | 1,8 | |||||||||
Brutowinst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1,63 | 1,57 | 3,2 | 3,81 | 5,85 | |||||||||
Brutowinst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -50,2% | -3,68% | +103,67% | +18,97% | +53,53% | |||||||||
Brutowinstmarge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 71,27% | 67,81% | 73,71% | 73,34% | 76,47% | |||||||||
Andere bedrijfskosten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2,6 | 2,11 | 3,27 | 3,8 | 4,26 | |||||||||
| |||||||||||||||||||
Bedrijfsresultaat | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,97 | -0,53 | -0,07 | 0,01 | 1,58 | |||||||||
Bedrijfsresultaat − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -223,39% | +44,99% | +86,3% | +113,66% | +15.731,94% | |||||||||
EBIT-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -42,38% | -23,03% | -1,68% | 0,19% | 20,69% | |||||||||
Netto rentelasten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,07 | -0,12 | -0,13 | -0,28 | -0,3 | |||||||||
Netto rentelasten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -47,58% | -70,84% | -12,09% | -112,49% | -6,14% | |||||||||
Rentelasten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,08 | -0,12 | -0,13 | -0,28 | -0,3 | |||||||||
Rente en opbrengsten uit investeringen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,01 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
Andere niet-operationele uitgaven, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,03 | 0,02 | 0,06 | -0,02 | -0,2 | |||||||||
EBT excl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -1,06 | -0,63 | -0,15 | -0,3 | 1,08 | |||||||||
Winst (verlies) op de verkoop van activa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | -0 | - | |||||||||
Andere ongebruikelijke posten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | 0 | - | 0 | - | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -1,06 | -0,63 | -0,15 | -0,3 | 1,08 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -248,91% | +40,92% | +76,71% | -103,66% | +461,56% | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − marge | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -46,51% | -27,14% | -3,37% | -5,75% | 14,11% | |||||||||
Betaalde inkomstenbelasting | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,35 | -0,21 | -0,22 | -0,24 | 0,07 | |||||||||
Netto-opbrengst voor bedrijf | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,72 | -0,41 | 0,07 | -0,05 | 1,01 | |||||||||
Minderheidsbelang | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,72 | -0,41 | 0,07 | -0,05 | 1,01 | |||||||||
Netto-opbrengst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -206,04% | +42,32% | +117,42% | -176,05% | +1.938,4% | |||||||||
Netto-opbrengst − marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -31,41% | -17,9% | 1,66% | -1,06% | 13,21% | |||||||||
Preferent dividend en andere correcties | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst gewone aandeelhouders excl. extra posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,72 | -0,41 | 0,07 | -0,05 | 1,01 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,26 | -0,15 | 0,03 | -0,02 | 0,36 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -205,81% | +42,25% | +117,41% | -176,03% | +1.969,6% | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,26 | -0,15 | 0,03 | -0,02 | 0,36 | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -205,81% | +42,25% | +117,41% | -176,03% | +1.969,6% | |||||||||
Verwaterd gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2,82 | 2,81 | 2,81 | 2,81 | 2,77 | |||||||||
Gewoon gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2,82 | 2,81 | 2,81 | 2,81 | 2,77 | |||||||||
Dividend per aandeel | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Dividend per aandeel − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
EBITDA | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,79 | -0,35 | 0,13 | 0,21 | 1,78 | |||||||||
EBITDA-groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -183,45% | +56,2% | +137,41% | +63,52% | +742,99% | |||||||||
EBITDA-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -34,47% | -14,91% | 2,98% | 4,07% | 23,31% | |||||||||
EBIT | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,97 | -0,53 | -0,07 | 0,01 | 1,58 | |||||||||