Resolute Mining (RSG)

Valuta in AUD
1,115
-0,010(-0,89%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
757,82 mln.35,45%852,55 mln.
Andere institutionele beleggers
1,86 mld.64,55%2,10 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
0,000,00%0,00
Totaal
2,62 mld.100,00%2,95 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Helikon Investments Limited19,48%416.305.216468.343
Helikon Long Short Equity Fund Master ICAV19,48%416.305.216468.343
Dimensional Fund Advisors LP6,36%135.984.291152.982
State Street Investment Management5,18%110.616.446124.444
BlackRock, Inc.5,12%109.420.286123.098
UBS Asset Management AG4,92%105.174.794118.322
American Century Investment Management Inc4,31%92.196.470103.721
Acadian Asset Management Inc.4,26%91.030.853102.410
The Goldman Sachs Group, Inc.4,01%85.774.62396.496
Northern Trust Global Investments3,78%80.736.99490.829

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
American Century ETF Trust - Avantis International Small Cap Value ETF3,47%74.087.17083.348
Vanguard Australian Shares Index ETF1,94%41.468.38346.652
Multipartner SICAV - Konwave Gold Equity Fund1,76%37.600.00042.300
AIM Sector Funds (Invesco Sector Funds) - Invesco Gold & Special Minerals Fund1,65%35.293.95439.706
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio1,64%35.105.07939.493
VanEck ETF Trust - VanEck Junior Gold Miners ETF1,50%32.157.87736.178
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1,39%29.633.14933.337
VanEck UCITS ETFs plc - VanEck Gold Miners UCITS ETF0,99%21.062.45623.695
STABILITAS - Pacific Gold + Metals0,97%20.711.71123.301
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0,92%19.769.59422.241
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.