BK Technologies Inc (BKTI)

66,680
+0,540(+0,82%)
Gesloten·
67,100+0,420(+0,63%)
·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
891.482,0023,65%58,96 mln.
Andere institutionele beleggers
2,20 mln.58,30%145,34 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
680.487,0018,05%45,01 mln.
Totaal
3,77 mln.100,00%249,31 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Breach Inlet Capital Management, LLC6,57%247.72516.385
Askeladden Capital Management LLC5,31%200.29513.248
Breach Inlet Capital, Lp5,10%192.41912.727
BlackRock, Inc.4,75%178.99011.838
Vanguard Capital Management, LLC4,44%167.21711.060
Metrolina Capital3,59%135.1838.941
Renaissance Technologies LLC3,50%131.7698.715
Thrivent Investment Management Inc.2,75%103.6966.858
American Century Investment Management Inc2,63%99.2166.562
Palm Ventures LLC2,39%90.0005.953

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Thrivent ETF Trust - Thrivent Small-Mid Cap Equity ETF2,75%103.6966.858
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2,50%94.3796.242
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF2,07%78.1815.171
Mawer Global Small Cap Fund2,06%77.5335.128
American Century ETF Trust - Avantis U.S. Small Cap Value ETF1,96%73.8864.887
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF1,15%43.2362.860
Fidelity Salem Street Trust - Fidelity Small Cap Index Fund0,88%33.0972.189
iShares Trust - iShares Russell 2000 Growth ETF0,76%28.7931.904
Vanguard Fiduciary Trust Co. Institutional Extended Market Index Trust Fund0,53%20.0591.327
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Extended Market Index Fund0,48%18.1571.201
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.