Readytech Holdings Ltd (RDY)

Valuta in AUD
1,270
-0,010(-0,78%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
4,16 mln.3,37%5,20 mln.
Andere institutionele beleggers
123,66 mln.96,63%154,57 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
0,000,00%0,00
Totaal
127,82 mln.100,00%159,77 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Pemba Capital Partners Pty Limited29,62%36.593.61845.742
Pemba Capital Partners Fund 128,58%35.319.23044.149
Microequities Asset Management Pty Limited13,91%17.186.77021.483
Natixis Investment Managers5,07%6.261.4587.827
Briarwood Chase Management LLC4,67%5.765.7147.207
Briarwood Capital Partners, L.P.4,67%5.765.7147.207
Open Office Pty Ltd4,16%5.144.7216.431
Synergysoft Pty Ltd3,30%4.079.3305.099
Norges Bank Investment Management3,00%3.708.2074.635
Mirrabooka Investments Limited1,10%1.360.0001.700

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Government Pension Fund Global3,00%3.708.2074.635
Dimensional Australian Core Equity Trust (Managed Fund)0,09%114.703143
DFA Investment Trust Company - Asia Pacific Small Company Series0,09%113.884142
Dimensional Australian Sustainability Trust0,05%56.42871
Dimensional Australian Small Company Trust0,04%44.67256
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0,02%19.84125
Dimensional Australian Core Imputation Trust0,01%11.86315
Dimensional Funds Plc - World Equity Fund0,01%11.74915
Dimensional World Equity Trust0,01%11.02714
Dimensional Funds plc - Pacific Basin Small Companies Fund0,01%9.00011
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.