Gemfields Group Ltd (GMLJ)

Valuta in ZAR
69
-7(-9,21%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
96,45 mln.5,59%66,55 mln.
Andere institutionele beleggers
1,21 mld.70,20%835,19 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
417,36 mln.24,21%287,98 mln.
Totaal
1,72 mld.100,00%1,19 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Assore Holdings Proprietary Limited32,85%566.357.695390.787
Rational Expectations (Pty) Ltd17,86%307.887.464212.442
Fidelity International Ltd5,95%102.590.53870.787
Ophorst van Marwijk Kooy Vermogensbeheer N.V.5,42%93.535.37764.539
Van Lanschot Kempen NV5,21%89.821.21961.977
Oasis Asset Management Limited3,68%63.490.93043.809
Oasis Crescent Capital (Proprietary) Limited3,68%63.490.92943.809
SANTA LUCIA ASSET MANAGEMENT, SGIIC, S.A0,71%12.167.1078.395
Autumn Holdings Asset Inc0,16%2.785.9111.922
Chiron Asset Management Proprietary Limited0,15%2.600.0001.794

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Fidelity Investment Funds - Special Situations Fund4,46%76.884.99653.051
High Rate, FI0,53%9.219.7766.362
Avance Global, FI0,17%2.947.3312.034
Fidelity Funds - UK Special Situations Fund0,15%2.657.6061.834
Chiron Realfin Multi Asset Flexible Fund0,15%2.600.0001.794
Prescient Management Company (Rf) Ltd - Lentus Balance Prescient Fund0,12%2.145.2571.480
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.