Ontex Group (ONTEX)

Valuta in EUR
1,42
-0,33(-18,90%)
Realtime gegevens·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
11,79 mln.14,74%20,30 mln.
Andere institutionele beleggers
34,15 mln.42,68%58,80 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
34,06 mln.42,58%58,66 mln.
Totaal
80 mln.100,00%137,76 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Groupe Bruxelles Lambert SA20,57%16.454.45328.335
Ena Investment Capital Llp15,52%12.411.99921.373
Brandes Investment Partners, LP10,31%8.251.48714.209
The Pamajugo Irrevocable Trust3,40%2.722.2214.688
DNCA Finance3,12%2.491.9664.291
Dimensional Fund Advisors LP1,46%1.170.8102.016
Norges Bank Investment Management1,35%1.076.0131.853
LOYS AG0,30%241.813416
Marsh Investments US LLC0,23%186.379321
BNPP Asset Management Holding0,21%171.796296

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Brandes International Small Cap Equity Fund4,92%3.934.3966.775
DNCA Invest - Archer Mid-Cap Europe3,87%3.093.5785.327
Bridgehouse Funds - Brandes Global Small Cap Equity Fund1,47%1.179.2412.031
Government Pension Fund Global1,35%1.076.0131.853
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio0,39%308.717532
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0,36%288.957498
LOYS Philosophie Bruns0,30%241.813416
Dimensional ETF Trust - Dimensional International Small Cap Value ETF0,29%235.460405
MGI Funds Plc - Mercer Global Small Cap Equity Fund0,23%186.379321
Quilter Investors Ltd. - Timber Equity Fund0,16%126.370218
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.