Obrascon Huarte Lain SA (OHLA)

Valuta in EUR
0,351
+0,001(+0,29%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
57,74 mln.4,18%20,17 mln.
Andere institutionele beleggers
605,07 mln.43,77%211,41 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
719,64 mln.52,06%251,44 mln.
Totaal
1,38 mld.100,00%483,03 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Solid Rock Capital SL10,82%149.549.02952.252
Forjar Capital SL10,82%149.549.02952.252
Elias Corp S.L.(Sociedad Unipersonal)8,68%119.943.57841.908
Inmobiliaria Coapa Larca, S.A. De C.V.8,40%116.069.96840.555
JPMorgan Chase & Co.2,68%37.002.72812.929
Legal & General Investment Management Limited2,21%30.557.41710.677
American Century Investment Management Inc1,24%17.160.9965.996
Dimensional Fund Advisors LP1,04%14.321.4015.004
CaixaBank Asset Management, SGIIC, S.A.U.0,43%5.889.0142.058
Bessemer Investment Management LLC0,31%4.288.1741.498

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
American Century ETF Trust - Avantis International Small Cap Value ETF1,07%14.810.6055.175
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio0,44%6.124.8352.140
Bankia Small & Mid Caps España, FI0,41%5.672.7101.982
Old Westbury Funds, Inc. - Old Westbury Small & Mid Cap Strategies Fund0,31%4.288.1741.498
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR Portfolio Developed World ex-US ETF0,25%3.401.9951.189
Abante Global Fund - Spanish Opportunities Fund0,20%2.749.710961
Quoniam Funds Selection SICAV - European Equities Dynamic0,19%2.619.823915
DFA Investment Trust Company - Continental Small Company Series0,14%1.934.797676
American Century ETF Trust - Avantis International Equity ETF0,13%1.801.044629
Global X Etfs Icav - Global X European Infrastructure Development Ucits Etf0,13%1.771.650619
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.