Neuronetics Inc (STIM)

2,045
-0,085(-3,99%)
Realtime gegevens·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
3,74 mln.4,90%7,96 mln.
Andere institutionele beleggers
64,60 mln.84,78%137,61 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
7,86 mln.10,31%16,74 mln.
Totaal
76,2 mln.100,00%162,3 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Madryn Asset Management, LP24,33%18.540.48839.491
Madryn Health Partners Ii (Cayman Master), Lp22,45%17.104.53036.433
Parian Ultreia Lp6,36%4.844.90810.320
Parian Global Management LP6,36%4.844.90810.320
UBS Asset Management AG2,99%2.279.0994.854
Madryn Select Opportunities, LP2,98%2.269.0734.833
Wexford Capital LP2,63%2.002.6254.266
Vanguard Capital Management, LLC2,33%1.771.8313.774
FourWorld Capital Management LLC2,29%1.744.1423.715
Lane Generational LLC2,14%1.633.3723.479

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF1,39%1.056.4782.250
AdvisorShares Trust - AdvisorShares Psychedelics ETF1,21%924.3801.969
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0,63%478.9631.020
Vanguard Fiduciary Trust Co. Institutional Extended Market Index Trust Fund0,31%233.244497
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Extended Market Index Fund0,26%199.797426
EA Series Trust - EA Bridgeway Ultra-Small Company Market ETF0,12%95.205203
Goldman Sachs Trust - Goldman Sachs Absolute Return Tracker Fund0,11%87.050185
iShares Trust - iShares Micro-Cap ETF0,11%84.272179
Lux IM - Global Medtech Fund0,10%79.333169
EQ Advisors Trust - 1290 VT GAMCO Small Company Value Portfolio0,10%75.000160
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.