Netcall PLC (NETC)

Valuta in GBP
127,00
0,00(0,00%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
71,45 mln.41,88%90,74 mln.
Andere institutionele beleggers
76,74 mln.44,98%97,46 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
22,41 mln.13,14%28,46 mln.
Totaal
170,6 mln.100,00%216,66 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Gresham House Asset Management Limited24,19%41.261.99152.403
Octopus Investments Limited14,16%24.153.41530.675
Rathbones Investment Management Limited7,56%12.901.67816.385
Liontrust Asset Management PLC5,45%9.306.01211.819
Artemis Investment Management LLP4,04%6.892.4268.753
Business Growth Fund Limited3,99%6.808.1558.646
Hargreaves Lansdown Asset Management Ltd.3,19%5.434.1346.901
Raymond James Wealth Management Limited2,90%4.944.8746.280
Herald Investment Management Ltd.1,74%2.961.0003.760
Evelyn Partners Investment Management LLP1,71%2.919.7993.708

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Baronsmead Second Venture Trust plc8,57%14.612.14618.557
Liontrust UK Smaller Companies Fund7,00%11.938.52415.162
Strategic Equity Capital plc6,07%10.351.15913.146
Baronsmead Venture Trust Plc5,73%9.782.99612.424
WS Gresham House UK Micro Cap Fund2,91%4.966.7496.308
Artemis UK Smaller Companies Fund2,67%4.547.8755.776
Herald Investment Trust PLC1,77%3.019.9173.835
Octopus AIM VCT PLC1,74%2.961.0133.760
Octopus AIM VCT 2 plc1,26%2.151.5152.732
Liontrust UK Micro Cap Fund0,97%1.653.8472.100
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.