MPC Container Ships ASA (MPCC)

Valuta in NOK
27,99
-0,15(-0,53%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
75,04 mln.15,37%2,11 mld.
Andere institutionele beleggers
117,19 mln.24,01%3,30 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
295,84 mln.60,61%8,32 mld.
Totaal
488,07 mln.100,00%13,73 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Mitterbauer Beteiligungs AG15,16%73.994.9772.082.219
Folketrygdfondet5,57%27.189.421765.110
Vanguard Capital Management, LLC3,14%15.320.315431.114
MPC Oceanic Group AG3,13%15.265.079429.559
Dimensional Fund Advisors LP3,11%15.194.164427.564
American Century Investment Management Inc2,66%12.979.907365.255
BlackRock, Inc.1,38%6.753.537190.045
KLP Kapitalforvaltning AS1,04%5.075.375142.821
Charles Schwab Investment Management, Inc.0,41%1.980.24855.724
Mackenzie Financial Corporation0,37%1.817.33051.140

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
American Century ETF Trust - Avantis International Small Cap Value ETF2,41%11.761.435330.967
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1,15%5.605.790157.747
KLP AksjeNorge Indeks0,99%4.846.370136.377
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio0,94%4.576.780128.791
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0,74%3.599.666101.295
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0,59%2.877.61880.976
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0,56%2.757.45977.595
Dimensional ETF Trust - Dimensional International Small Cap Value ETF0,52%2.548.80771.723
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0,43%2.104.59059.223
Old Westbury Funds, Inc. - Old Westbury Small & Mid Cap Strategies Fund0,31%1.512.73842.568
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.