Montea CVA (MONTE)

65,30
0,00(0,00%)
Gesloten·
Hoogste dividendrendement
MONTE maakt geen deel uit van onze door AI samengestelde strategieën. Ontdek welke aandelen wel.
Reële koers
Dagbereik
64,8065,80
Bereik 52 wk
63,2078,80
Kernstatistieken
Vorig slot
65,3
Open
65,3
Dagbereik
64,8-65,8
Bereik 52 wk
63,2-78,8
Volume
21,14K
Gemid. vol. (3m)
24,72K
Verandering in 1 jaar
-0,6088%
Boekwaarde/aandeel
79,89
Reële waarde
unlockTonen
Upside reële waarde
unlockTonen
Score MONTEpro icon
Bedrijfsstabiliteit
Tonen
Reële waarde
Toon koers
Reële koers
Upside
Technische analyse
Zeker verkopen
Koers-target
77,81
Upside
+19,16%
Reacties van leden
Bearish
Bullish
ProTips
Aandeel wordt over het algemeen verhandeld met lage koersvolatiliteit

Nieuws en analyses Montea CVA

Meer tonen

Technische analyse

Samenvatting
Zeker verkopen
Verkopen
Neutraal
Kopen
Zeker kopen
Zeker kopen
Tech. Indicatoren
Zeker kopen
Voortschrijdende gemiddelden
Kopen

Beoordelingen van analisten

6 Kopen
2 Aanhouden
0 Verkopen
Beoordelingen:
8 analisten
Algehele consensus
Kopen

Streefkoers 12 maanden analisten:

Gem. 77,81
(+19,16% Upside)
Firma
ArtikelPositieKoers-targetUpside/downsideKoers-target vanafActieDatum
Berenberg
Kopen 85,00+30,17%90,00Gelijk gebleven1 sep. 2026
Deutsche Bank
Kopen 73,00+11,79%85,00Gelijk gebleven25 jun. 2026
Kepler Cheuvreux
Kopen 77,00+17,92%83,00Gelijk gebleven5 jun. 2026
Barclays
Kopen 80,00+22,51%77,00Upgrade30 mrt. 2026
Jefferies
Kopen 85,00+30,17%80,00Gelijk gebleven8 jan. 2026

Samenvatting van presentatie van financiële resultaten Montea CVA voor Q2/2026

  • Montea rapporteerde een groei van de EPRA winst per aandeel van 5% in H1 met een huurverhoging van 2,8%; de aandelen stegen met 3,3% tot $ 68,20, waarbij de prognose voor 2026-27 van EUR 5,60 winst per aandeel werd bevestigd.
  • Het bedrijf heeft 95% van het EUR 1,15 miljard kostende investeringsplan Track27 veiliggesteld met volledige financiering beschikbaar; EUR 207 miljoen aan schuld werd geherfinancierd tegen een gemiddelde kostprijs van 2,2% tot en met 2028.
  • Tekende huurovereenkomsten voor 255.000 m² met een gemiddelde huurverhoging van 16%; handhaafde een bezettingsgraad van 99,4%, waarmee de markt met meer dan 500 basispunten werd overtroffen.
  • Het management wacht op de Nederlandse fiscale erkenning van de FBI-status om EUR 0,08 per aandeel toe te voegen, waardoor het gat naar de jaarlijkse groeidoelstelling van 7% wordt gedicht; er zijn geen schuldverplichtingen vóór 2028.
  • Bestuurders benadrukten een grondbank van 4 miljoen m² voor toekomstige groei buiten Track27; Franse vergunningsvertragingen blijven een belangrijke beperking, ondanks de sterke vraag.
Laatste update: 21-08-2026, 11:54
Volledige transcriptie lezen

Resultaten

Laatste release
20 aug. 2026
WPA / Verwacht
1,43 / --
Inkomsten / Verwacht
50,16 mln. / --
WPA-revisies
Laatste 90 dagen

Dividenden

Uitbetalingsverhouding
Uitbetalingsverhouding (VTM)
Earnings retained Ingehouden winst
WPA 6,28%
Dividendrendement
4,21%
Industry Median Mediaan branche 6,03%
Uitbetaling op jaarbasis
2,75
Elk jaar uitgekeerd
Groei 5 jaar
+6,79%
Opeenvolg. groei

MONTE Resultatenrekening

Vergelijk MONTE met gelijkwaardige bedrijven en sector

Indicatoren om te vergelijken
MONTE
Peers
Sector
Relatie
K/W-ratio
10,5x10,5x8,7x
KWG-verhouding
−1,250,070,01
Koers/boekwaarde
0,8x0,9x0,9x
Koers/omzet LTM
8,4x6,7x4,0x
Upside (analisten-target)
17,7%23,2%20,4%
Upside reële waarde
Tonen−7,4%1,6%Tonen

MONTEA C.V.A. is een in België gevestigde Real Estate Investment Trust gespecialiseerd in logistiek en semi-industrieel vastgoed in België, Nederland en Frankrijk. De vastgoedportefeuille van het bedrijf vertegenwoordigt ongeveer een oppervlakte van 584,694 vierkante meter (m2) op 37 locaties. De groepsbedrijven omvatten onder andere Montea Management N.V., Montea Comm. VA, Acer Park N.V., Montea Nederland N.V., Montea Almere N.V., Montea Rotterdam N.V., SCI Actipole Cambrai, SCI Sagittaire, SCI Saxo, SCI Sevigne, SCI Socrate en SCI 3R. Daarnaast werkt het Bedrijf ook samen met Decathlon.

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
5,66 mln.24,30%362,78 mln.
Andere institutionele beleggers
3,27 mln.14,03%209,51 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
14,37 mln.61,67%920,85 mln.
Totaal
23,29 mln.100,00%1,49 mld.

Grootste Aandeelhouders

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
BlackRock, Inc.4,86%1.132.03872.564
Patronale Life NV4,14%964.78561.843

Andere mensen volgen:

104,20
SIFB
0,00%
19,15
VNAn
-0,31%
7,846
LHAG
+1,79%
12,62
CPINV
+1,61%
11,24
TINCC
+0,36%

Veelgestelde vragen

Wat is de koers van Montea CVA (MONTE) vandaag?

De koers van Montea CVA is vandaag 65,30.

Op welke beurs wordt Montea CVA verhandeld?

Montea CVA is genoteerd en wordt verhandeld aan de Brussels Effectenbeurs-aandelenbeurs.

Wat is het aandelensymbool voor Montea CVA?

Het aandelensymbool voor Montea CVA is 'MONTE'.

Betaalt Montea CVA dividend? Wat is het huidige dividendrendement?

Het dividendrendement van Montea CVA is 4.21%.

Wat is de marktkapitalisatie vanMontea CVA?

Vandaag is de marktkapitalisatie van Montea CVA 1,52 mld.

Wat is de winst per aandeel (VTM) voor Montea CVA?

De WPA (VTM) voor Montea CVA is 6,28.

Wanneer worden de volgende resultaten van Montea CVA gepubliceerd?

Montea CVA presenteert zijn volgende resultaten op 29 okt. 2026.

Hoeveel medewerkers heeft Montea CVA?

Montea CVA heeft 68 medewerkers.

Wat is de actuele handelsstatus van Montea CVA (MONTE)?

Op 5 sep. 2026 werd Montea CVA (MONTE) verhandeld tegen een koers van 65,30, met een voorgaande slotkoers van 65,30. Het aandeel fluctueerde binnen een dagbereik van64,80 tot 65,80 en het bereik gedurende 52 weken varieerde van 63,20 tot 78,80.

Wat is de koers-target voor Montea CVA (MONTE) volgens analisten?

De gemiddelde koers-target voor 12 maanden voor Montea CVA is EUR77,81, met een hoge raming van EUR85 en een lage raming van EUR72.5. 6 analisten raden aan het aandeel te kopen, en0 om het te verkopen, wat resulteert in een algemene beoordeling van Kopen. Het aandeel heeft een potentieel van +19,16% Upside.
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.