MISC Bhd (MISC)

Valuta in MYR
8,41
+0,06(+0,72%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
586,53 mln.13,14%4,90 mld.
Andere institutionele beleggers
3,47 mld.77,66%28,94 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
410,86 mln.9,20%3,43 mld.
Totaal
4,46 mld.100,00%37,27 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Petroliam Nasional Berhad (PETRONAS)51,00%2.276.583.90019.009.476
Employees Provident Fund of Malaysia15,47%690.764.4035.767.883
Permodalan Nasional Berhad7,62%340.097.9002.839.817
Kumpulan Wang Persaraan4,74%211.410.2001.765.275
Vanguard Capital Management, LLC1,60%71.607.456597.922
State Of Sarawak1,51%67.466.667563.347
Lembaga Kemajuan Tanah Persekutuan1,16%51.891.800433.297
Penang Development Corporation1,14%50.800.000424.180
Lembaga Tabung Haji0,98%43.756.700365.368
Urusharta Jamaah Sdn Bhd0,69%30.870.000257.765

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Amanah Saham Bumiputera3,84%171.487.2001.431.918
Amanah Saham Malaysia 30,93%41.712.100348.296
AMANAH Saham Malaysia0,85%37.940.900316.807
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0,66%29.521.902246.508
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0,62%27.858.996232.623
Amanah Saham Bumiputera 20,54%23.984.400200.270
Amanah Saham Bumiputera 3- Didik0,40%17.661.300147.472
Amanah Saham Wawasan 20200,39%17.337.000144.764
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0,35%15.615.900130.393
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0,33%14.893.758124.363
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.