Gorilla Gold Mines Ltd (GG8)

Valuta in AUD
0,285
+0,005(+1,79%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
117,29 mln.16,01%32,84 mln.
Andere institutionele beleggers
132,28 mln.18,05%37,04 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
483,08 mln.65,94%135,26 mln.
Totaal
732,65 mln.100,00%205,14 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
1832 Asset Management L.P.9,74%71.375.00019.985
Genesis Minerals Limited6,30%46.163.24612.926
Franklin Templeton Inc.3,17%23.243.2006.508
Rolen Pty Ltd.2,46%18.044.7305.053
Sprott Inc.2,41%17.654.5544.943
Sternship Advisers Pty Ltd.2,15%15.740.8844.407
Ponderosa Investments WA Pty Ltd1,36%10.000.0002.800
Nameo Pty Ltd1,28%9.364.2622.622
Container Ship Pty Ltd1,28%9.364.2622.622
Sand Queen Gold Mines Pty Ltd.0,91%6.666.6671.867

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Dynamic Trust Funds - Dynamic Precious Metals Fund9,74%71.375.00019.985
Ninepoint Gold and Precious Minerals Fund2,41%17.654.5544.943
Franklin Gold and Precious Metals Fund1,97%14.420.0004.038
Franklin Templeton Investment Funds SICAV - Franklin Gold and Precious Metals Fund1,17%8.580.0002.402
Pinnacle Fund Services Limited - Firetrail Australian Small Companies Fund0,36%2.647.275741
Dimensional Australian Sustainability Trust0,09%695.210195
U.S. Global Investors Funds - World Precious Minerals Fund0,09%675.000189
DFA Investment Trust Company - Asia Pacific Small Company Series0,09%650.467182
Franklin Templeton Various Insurance Products Trust - Franklin Gold and Precious Metals VIP Fund0,03%243.20068
Dimensional Australian Core Imputation Trust0,02%131.67937
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.