Mininglamp Technology (2718)

Valuta in HKD
29,88
+1,36(+4,77%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
2,14 mln.1,47%63,82 mln.
Andere institutionele beleggers
57,20 mln.39,32%1,71 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
86,13 mln.59,21%2,57 mld.
Totaal
145,46 mln.100,00%4,35 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Tencent Holdings Limited19,38%28.188.612842.276
Shanghai Huiyuan Investment Management Co., Ltd.4,44%6.456.985192.935
Ziyang Mingtuo Equity Investment Fund Partnership, L.P.4,36%6.340.154189.444
Master Power Holding Limited4,00%5.824.195174.027
Grace Gate Holding Limited2,65%3.854.274115.166
Gold Endeavor Capital (HK) Limited2,04%2.964.82488.589
Mirae Asset Global Investments Co., Ltd.1,42%2.063.98061.672
Gold Endeavor Bolai Fund (Shenzhen), L.P.0,89%1.294.95038.693
Shenzhen Putai Investment Development Co., Ltd.0,72%1.042.52431.151
Ling Ying Foundation, endowment arm0,55%800.31423.913

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Global X Funds - Global X Artificial Intelligence & Technology ETF1,41%2.044.96061.103
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR S&P Emerging Markets Small Cap ETF0,04%55.5201.659
Global X Artificial Intelligence Ucits Etf0,01%19.020568
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR S&P China ETF0,01%13.000388
E Fund (Hk) Hkex Tech 100 Index Etf0,00%1.80054
IBI Mutual Funds Management (1978) Ltd. - I.B.I. MEHAKA (4D) Composite Global Technology Monthly0,00%1.49545
Ishares II PLC - Ishares Japan Domestic Focus UCITS ETF0,00%1204
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.