MDA Ltd (MDA)

Valuta in CAD
40,59
+1,38(+3,52%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
44,63 mln.27,54%1,75 mld.
Andere institutionele beleggers
55,79 mln.34,42%2,19 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
61,64 mln.38,04%2,42 mld.
Totaal
162,06 mln.100,00%6,35 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
PPF Capital Management AS6,68%10.833.333424.775
Connor, Clark & Lunn Investment Management Ltd.4,77%7.726.685302.963
Capital Research and Management Company3,18%5.149.857201.926
Vanguard Capital Management, LLC3,15%5.103.701200.116
Senvest Management, LLC2,70%4.377.113171.627
Van Eck Associates Corporation2,03%3.289.261128.972
FMR LLC2,00%3.238.200126.970
Fédération des caisses Desjardins du Québec1,74%2.818.019110.495
Mackenzie Financial Corporation1,40%2.274.24089.173
RBC Dominion Securities Inc.1,38%2.239.83887.824

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
SMALLCAP World Fund, Inc.3,09%5.010.153196.448
Vaneck Vectors UCITS ETFs PLC - Vaneck Vectors Space Innovators UCITS ETF2,04%3.313.275129.914
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1,42%2.305.05390.381
Government Pension Fund Global1,08%1.750.43868.635
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0,95%1.539.18460.351
Tema ETF Trust - Tema Space Innovators ETF0,87%1.411.44755.343
Canadian General Investments, Limited0,79%1.280.00050.189
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0,72%1.171.72845.943
iShares Core S&P/TSX Capped Composite Index ETF0,69%1.120.85743.949
Invesco Exchange-Traded Fund Trust - Invesco Aerospace & Defense ETF0,63%1.013.66239.746
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.