Lamda Develop (LMDr)

5,88
-0,03(-0,51%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
11,90 mln.6,99%70,98 mln.
Andere institutionele beleggers
98,19 mln.57,66%585,72 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
60,22 mln.35,36%359,19 mln.
Totaal
170,31 mln.100,00%1,02 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Consolidated Lamda Holdings S.A.46,45%79.108.429471.882
Voxcove Holdings Limited6,76%11.520.82968.722
Brevan Howard Capital Management LP4,47%7.616.51545.433
Vanguard Capital Management, LLC2,24%3.810.22522.728
Norges Bank Investment Management1,42%2.417.84714.422
BlackRock, Inc.0,77%1.309.8437.813
Dimensional Fund Advisors LP0,53%902.8205.385
Eurobank Mutual Fund Management Co.0,30%511.0003.048
Eaton Vance Management0,23%391.3372.334
Mirae Asset Global Investments Co., Ltd.0,22%372.5172.222

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Government Pension Fund Global1,42%2.417.84714.422
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0,75%1.275.8177.610
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0,72%1.230.6757.341
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0,52%880.4695.252
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0,39%659.5823.934
(LF) - (LF) Equity - Greek Equities Fund0,30%511.0003.048
Global X Funds - Global X MSCI Greece ETF0,22%372.5172.222
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0,21%356.8292.128
Multi Units France - Amundi MSCI Greece UCITS ETF0,19%324.6341.936
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard Global ex-U.S. Real Estate ETF0,17%296.2641.767
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.