Minmetals Capital Co Ltd (600390)

Valuta in CNY
4,65
-0,08(-1,69%)
Vertraagde Data·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
50,92 mln.1,13%240,87 mln.
Andere institutionele beleggers
2,63 mld.58,57%12,46 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
1,81 mld.40,30%8,57 mld.
Totaal
4,5 mld.100,00%21,28 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
China Minmetals Corporation50,42%2.267.815.99710.726.770
China Construction Capital Holdings Co., Ltd.2,94%132.359.247626.059
Hwabao Trust Huazeng No. 5 Collective Asset Management Plan2,62%117.638.521556.430
Hwabao Trust Co., Ltd.2,62%117.638.521556.430
China Southern Asset Management Co., Ltd.0,38%17.115.59080.957
Vanguard Capital Management, LLC0,28%12.385.02058.581
China Asset Management Co. Ltd.0,10%4.329.30020.478
Harvest Fund Management Co. Ltd.0,08%3.723.04017.610
E Fund Management Co., Ltd.0,04%1.981.9419.375
PICC Asset Management Co. Ltd.0,03%1.388.8006.569

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
China CSI 500 ETF0,38%17.115.59080.957
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0,10%4.344.20020.548
Chinaamc CSI 500 Index Exchange Traded Fund0,09%4.253.10020.117
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0,09%4.164.86019.700
Harvest CSI 500 Exchange Traded Index Securities Investment Fund0,08%3.704.60017.523
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0,05%2.303.00010.893
PICC CSI 800 Index Enhanced Securities Investment Fund0,03%1.376.4006.510
China Southern Financial Theme Flexible Allocation Mixed Fund0,03%1.215.2005.748
E Fund M&A Restructuring Index Grading Securities Investment Fund0,03%1.144.0415.411
Founder Fubon CSI Insurance Thematic Index Grading Fund0,02%1.048.7004.960
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.