Juneway Electronic Technology Co Ltd (301458)

Valuta in CNY
31,57
+0,80(+2,60%)
Vertraagde Data·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
2,48 mln.0,93%75,45 mln.
Andere institutionele beleggers
18,64 mln.6,99%566,56 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
245,55 mln.92,08%7,46 mld.
Totaal
266,67 mln.100,00%8,11 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Shenglan (Zhuhai) Industrial Investment Partnership (Limited Partnership)3,49%9.316.439283.220
Beijing Wise Road Asset Management Co., Ltd.3,49%9.316.439283.220
China Southern Asset Management Co., Ltd.0,28%749.60222.788
China Asset Management Co. Ltd.0,21%552.73316.803
GF Fund Management Co., Ltd.0,13%342.50110.412
Penghua Fund Management Co., Ltd.0,06%169.3065.147
Fullgoal Fund Management Co. Ltd.0,06%148.0854.502
China Universal Asset Management Company Ltd.0,04%113.4003.447
Wanjia Asset Management Co., Ltd.0,04%104.2153.168
Western Leadbank Fund Management Co., Ltd.0,03%84.2012.560

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
China Southern CSI 1000 ETF Fund0,28%745.39622.660
ChinaAMC CSI 1000 ETF0,17%463.05514.077
Gf Fund Management Co Ltd- CSI 1000 ETF0,13%333.80110.148
Penghua CSI 1000 Index Enhanced Fund0,06%165.5005.031
Fullgoal Fund Management Co Ltd - Fullgoal CSI 1000 ETF0,05%127.2763.869
China Universal CSI 1000 Index Enhanced Fund0,04%111.9003.402
Western Leadbank CSI 1000 Index Enhanced Fund0,03%84.2012.560
Wanjia Asset Management Co. Ltd. - Cni 2000 Index ETF0,03%83.2002.529
Huashang Quantitative Aggressive Flexible Allocation Mixed Fund0,02%43.8001.332
Xinyuan CSI 1000 Index Enhanced Launched Fund0,01%20.400620
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.