| Einde periode: | 2018 31/12 | 2019 31/12 | 2020 31/12 | 2021 31/12 | 2022 31/12 | 2023 31/12 | 2024 31/12 | 2025 31/12 | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Totale inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1.003,17 | 1.175,69 | 1.283,49 | |||||||||
Totale inkomsten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +2,54% | +17,2% | +9,17% | |||||||||
Kosten van inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 836,48 | 992,44 | 1.069,68 | |||||||||
Brutowinst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 166,7 | 183,26 | 213,81 | |||||||||
Brutowinst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -8,92% | +9,94% | +16,67% | |||||||||
Brutowinstmarge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 16,62% | 15,59% | 16,66% | |||||||||
Andere bedrijfskosten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 108,77 | 123,04 | 139,75 | |||||||||
| |||||||||||||||||
Bedrijfsresultaat | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 57,93 | 60,22 | 74,06 | |||||||||
Bedrijfsresultaat − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -19,16% | +3,95% | +22,98% | |||||||||
EBIT-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 5,77% | 5,12% | 5,77% | |||||||||
Netto rentelasten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -10,16 | -10,01 | -10,47 | |||||||||
Netto rentelasten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +18,33% | +1,51% | -4,61% | |||||||||
Rentelasten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -11,71 | -12 | -12,54 | |||||||||
Rente en opbrengsten uit investeringen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1,55 | 2 | 2,07 | |||||||||
Andere niet-operationele uitgaven, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1,86 | 0,64 | 3,98 | |||||||||
EBT excl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 49,63 | 50,85 | 67,57 | |||||||||
Winst (verlies) op de verkoop van activa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,02 | -1,51 | -0,04 | |||||||||
Andere ongebruikelijke posten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2,53 | 4,33 | 3,41 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 52,17 | 53,67 | 80,89 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -19,76% | +2,88% | +50,7% | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − marge | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 5,2% | 4,57% | 6,3% | |||||||||
Betaalde inkomstenbelasting | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1,46 | 5,22 | 14,5 | |||||||||
Netto-opbrengst voor bedrijf | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 50,71 | 48,46 | 66,38 | |||||||||
Minderheidsbelang | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,82 | 1,61 | 2,45 | |||||||||
Netto-opbrengst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 51,53 | 50,07 | 68,83 | |||||||||
Netto-opbrengst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -20,87% | -2,83% | +37,46% | |||||||||
Netto-opbrengst − marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 5,14% | 4,26% | 5,36% | |||||||||
Preferent dividend en andere correcties | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst gewone aandeelhouders excl. extra posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 51,53 | 50,07 | 68,83 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,19 | 0,18 | 0,25 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -32,14% | -5,26% | +38,89% | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,19 | 0,18 | 0,25 | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -32,14% | -5,26% | +38,89% | |||||||||
Verwaterd gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 271,22 | 278,17 | 275,31 | |||||||||
Gewoon gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 271,22 | 278,17 | 275,31 | |||||||||
Dividend per aandeel | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,06 | 0,06 | 0,08 | |||||||||
Dividend per aandeel − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -20% | 0% | +28,33% | |||||||||
EBITDA | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 116,04 | 130,66 | 166,44 | |||||||||
EBITDA-groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -1,85% | +12,6% | +27,39% | |||||||||
EBITDA-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 11,57% | 11,11% | 12,97% | |||||||||
EBIT | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 57,93 | 60,22 | 74,06 | |||||||||