| Einde periode: | 2017 30/06 | 2018 30/06 | 2019 30/06 | 2020 30/06 | 2021 30/06 | 2022 30/06 | 2023 30/06 | 2024 30/06 | 2025 30/06 | 2026 30/06 | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Totale inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 374,33 | 482,9 | 605,6 | 706,2 | 710,4 | |||||||||
Totale inkomsten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +4,07% | +29% | +25,41% | +16,61% | +0,59% | |||||||||
Kosten van inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 123,41 | 167,1 | 215,8 | 261,6 | 264,8 | |||||||||
Brutowinst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 250,92 | 315,8 | 389,8 | 444,6 | 445,6 | |||||||||
Brutowinst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +3,14% | +25,86% | +23,43% | +14,06% | +0,22% | |||||||||
Brutowinstmarge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 67,03% | 65,4% | 64,37% | 62,96% | 62,73% | |||||||||
Andere bedrijfskosten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 166,55 | 207,3 | 262,5 | 312,5 | 312,6 | |||||||||
| |||||||||||||||||||
Bedrijfsresultaat | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 84,37 | 108,5 | 127,3 | 132,1 | 133 | |||||||||
Bedrijfsresultaat − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +8,48% | +28,6% | +17,33% | +3,77% | +0,68% | |||||||||
EBIT-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 22,54% | 22,47% | 21,02% | 18,71% | 18,72% | |||||||||
Netto rentelasten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -3,84 | -18,2 | -27,7 | -24,4 | -23,2 | |||||||||
Netto rentelasten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +14,13% | -373,83% | -52,2% | +11,91% | +4,92% | |||||||||
Rentelasten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -3,89 | -20,2 | -33,7 | -27,8 | -24 | |||||||||
Rente en opbrengsten uit investeringen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,05 | 2 | 6 | 3,4 | 0,8 | |||||||||
Andere niet-operationele uitgaven, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 6,8 | 10,9 | 0,9 | -0,1 | -1,1 | |||||||||
EBT excl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 87,33 | 101,2 | 100,5 | 107,6 | 108,7 | |||||||||
Winst (verlies) op de verkoop van activa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,09 | - | - | - | - | |||||||||
Andere ongebruikelijke posten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -8,67 | - | -1,2 | -2,4 | -2,9 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 71,71 | 87,4 | 81,9 | 89,6 | 105,8 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +2,63% | +21,87% | -6,29% | +9,4% | +18,08% | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − marge | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 19,16% | 18,1% | 13,52% | 12,69% | 14,89% | |||||||||
Betaalde inkomstenbelasting | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 19,15 | 22,9 | 21,1 | 20,8 | 25,4 | |||||||||
Netto-opbrengst voor bedrijf | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 52,56 | 64,5 | 60,8 | 68,8 | 80,4 | |||||||||
Minderheidsbelang | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 52,56 | 64,5 | 60,8 | 68,8 | 80,4 | |||||||||
Netto-opbrengst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -1,93% | +22,71% | -5,74% | +13,16% | +16,86% | |||||||||
Netto-opbrengst − marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 14,04% | 13,36% | 10,04% | 9,74% | 11,32% | |||||||||
Preferent dividend en andere correcties | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst gewone aandeelhouders excl. extra posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 52,56 | 64,5 | 60,8 | 68,8 | 80,4 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,24 | 0,29 | 0,25 | 0,26 | 0,31 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -2,87% | +18,72% | -12,32% | +3,07% | +19,69% | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,24 | 0,28 | 0,25 | 0,26 | 0,31 | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -3,03% | +18,51% | -12,28% | +3,13% | +19,83% | |||||||||
Verwaterd gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 218,17 | 225,5 | 242,42 | 266,16 | 259,87 | |||||||||
Gewoon gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 219,12 | 226,99 | 244,16 | 267,32 | 260,87 | |||||||||
Dividend per aandeel | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,31 | 0,33 | 0,35 | 0,37 | 0,39 | |||||||||
Dividend per aandeel − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +3,39% | +8,2% | +6,06% | +4,29% | +5,48% | |||||||||
EBITDA | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 110,52 | 148,8 | 178,3 | 189,8 | 186,5 | |||||||||
EBITDA-groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +7,04% | +34,64% | +19,83% | +6,45% | -1,74% | |||||||||
EBITDA-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 29,52% | 30,81% | 29,44% | 26,88% | 26,25% | |||||||||
EBIT | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 84,37 | 108,5 | 127,3 | 132,1 | 133 | |||||||||