Intloop Inc (9556)

Valuta in JPY
2.099,00
-26,00(-1,22%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
365.745,003,88%797,32 mln.
Andere institutionele beleggers
351.400,003,73%766,05 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
8,70 mln.92,38%18,96 mld.
Totaal
9,42 mln.100,00%20,53 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Amova Asset Management Co., Ltd.1,55%145.500317.190
Meiji Yasuda Asset Management Company Ltd.1,36%128.000279.040
ITOCHU Corporation0,99%93.200203.176
Bell Investments Co., Ltd.0,95%89.500195.110
Bell Fund L.P. 10,95%89.500195.110
Rakuten Investment Management, Inc.0,80%75.800165.244
SPARX Asset Management Co., Ltd.0,44%41.30090.034
Ichiyoshi Asset Management Co.,Ltd.0,27%25.00054.500
SPARX Group Co., Ltd.0,19%18.30039.894
Dimensional Fund Advisors LP0,05%4.3459.472

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Meiji Yasuda Small Type Stock Fund1,36%128.000279.040
Nikko Japan Medium Small Type Stock Active Mother Fund0,76%71.500155.870
Nikko Japan Emerging Stock Open0,53%50.000109.000
Sparx Japan Small Cap Fund0,44%41.30090.034
BNY Japan Mellon Mid-Small Growth Equity Active Mother Fund0,27%25.00054.500
Nikko Medium & Small Growth Fund0,25%24.00052.320
Sparx Active Japan Mother Fund0,19%18.30039.894
Simplex TSE Growth 250 ETF0,03%3.1006.758
Dimensional Funds Plc - World Equity Fund0,02%1.5453.368
Dimensional Funds Plc - Global Core Equity Fund0,01%1.0002.180
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.