Intercontinental Exchange Inc (ICE)

Valuta in USD
162,74
-1,10(-0,67%)
Gesloten·
162,72-0,02(-0,01%)
·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
281,84 mln.50,20%45,87 mld.
Andere institutionele beleggers
263,89 mln.47,01%42,95 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
15,67 mln.2,79%2,55 mld.
Totaal
561,39 mln.100,00%91,36 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
BlackRock, Inc.9,04%50.727.6868.255.424
Vanguard Capital Management, LLC7,15%40.111.7526.527.787
State Street Investment Management4,63%25.966.6804.225.818
Harris Associates L.P.3,22%18.050.7002.937.571
Geode Capital Management, LLC2,28%12.823.6262.086.917
Vanguard Portfolio Management, LLC2,23%12.540.0532.040.768
Wellington Management Group LLP2,10%11.812.2731.922.329
T. Rowe Price Group, Inc.1,95%10.955.7301.782.936
UBS Asset Management AG1,90%10.681.4731.738.303
Norges Bank Investment Management1,63%9.161.7331.490.980

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3,17%17.819.2762.899.909
The Platinum Trust - Platinum International Fund2,80%15.703.2142.555.541
Vanguard Index Funds - Vanguard S&P 500 ETF2,63%14.741.3332.399.005
Government Pension Fund Global1,48%8.285.2201.348.337
iShares Trust - iShares Core S&P 500 ETF1,33%7.480.0801.217.308
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity 500 Index Fund1,30%7.312.6521.190.061
State Street SPDR S&P 500 ETF Trust1,24%6.945.3941.130.293
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Value ETF0,95%5.346.334870.062
Harris Associates Investment Trust - Oakmark Fund0,79%4.420.200719.343
Vanguard Fenway Funds - Vanguard Equity Income Fund0,79%4.414.804718.465
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.