Integral Corp (5842)

Valuta in JPY
2.703,00
-90,00(-3,22%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
2,73 mln.8,01%7,62 mld.
Andere institutionele beleggers
30.000,000,09%83,79 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
31,30 mln.91,90%87,41 mld.
Totaal
34,05 mln.100,00%95,11 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Schroder Investment Management Limited2,09%711.1991.986.379
Grandeur Peak Global Advisors, LLC0,82%277.636775.437
Fidelity International Ltd0,72%245.843686.639
Mercer Investments LLC0,51%174.850488.356
Thompson, Siegel & Walmsley LLC0,39%134.050374.402
Gesiuris, SA0,39%133.885373.941
Causeway Capital Management LLC0,33%112.800315.050
Ichiyoshi Asset Management Co.,Ltd.0,30%100.700281.255
WCM Investment Management, LLC0,26%88.617247.507
TimesSquare Capital Management, LLC0,21%70.430196.711

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Schroder Unit Trusts Limited - Schroder Tokyo Fund0,82%280.900784.554
Omnis Portfolio Investments Icvc - Omnis Japanese Equity Fund0,62%209.500585.134
MGI Funds Plc - Mercer Global Small Cap Equity Fund0,51%174.850488.356
Schroder Japan Trust plc0,48%162.099452.743
Grandeur Peak Global Trust - Grandeur Peak Global Opportunities Fund0,44%151.436422.961
Nordea 1, SICAV - Global Small Cap Fund0,39%134.050374.402
Fidelity Japan Growth Stock Mother Fund0,38%129.200360.856
Japan Deep Value Fund0,34%115.890323.681
JNL Series Trust - JNL Multi-Manager International Small Cap Fund0,33%112.800315.050
Fidelity Japan Small Type Stock Mother Fund0,28%94.200263.101
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.