ID Holdings Corp (4709)

Valuta in JPY
1.038,0
-28,0(-2,63%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
2,72 mln.8,01%2,94 mld.
Andere institutionele beleggers
9,97 mln.29,38%10,78 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
21,25 mln.62,62%22,98 mld.
Totaal
33,94 mln.100,00%36,69 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
AK Co., Ltd.9,22%3.130.0003.383.530
Kaname Capital L.P.7,16%2.430.9002.627.803
Information Development Company Ltd., ESOP5,20%1.764.0001.906.884
Mizuho Financial Group, Inc.4,31%1.463.8831.582.458
TDC SOFT Inc.2,51%852.000921.012
Nomura Asset Management Co., Ltd.2,38%807.900873.340
Amova Asset Management Co., Ltd.1,10%373.400403.645
Asset Management One Co., Ltd.1,10%372.700402.889
Daiwa Asset Management Co., Ltd.1,07%364.000393.484
Dimensional Fund Advisors LP1,04%353.664382.311

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
NEXT FUNDS TOPIX Exchange Traded Fund2,30%779.500842.640
Listed Index Fund TOPIX1,08%366.000395.646
iFreeETF TOPIX (Yearly Dividend Type)1,02%345.000372.945
Samarang Ucits Sicav - Samarang Japan Value Fund0,60%204.800221.389
SMDAM Dividend Focus Mother Fund0,48%162.000175.122
Maxis TOPIX ETF0,32%109.600118.478
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0,30%102.450110.748
DFA Investment Trust Company - Japanese Small Company Series0,27%90.90098.263
iShares Core TOPIX ETF0,20%67.20072.643
Mitsubishi UFJ TOPIX Mother Fund0,18%62.00067.022
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.