AGI Greenpac Ltd (AGIG)

Valuta in INR
712,60
+3,20(+0,45%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
879.941,001,36%624,23 mln.
Andere institutionele beleggers
35,58 mln.55,00%25,24 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
28,23 mln.43,64%20,03 mld.
Totaal
64,7 mln.100,00%45,9 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Somany Impresa Limited50,84%32.895.00023.335.713
Ellipsis Partners LLC3,49%2.254.7661.599.531
Mahindra Manulife Investment Management Pvt. Ltd.1,06%686.930487.308
Investor Education and Protection Fund (IEPF)0,57%371.440263.500
American Century Investment Management Inc0,19%123.09187.321
State Street Investment Management0,11%69.63349.398
BNY Asset Management0,07%47.35733.595
India0,01%9.3386.624
AXA IM Emerging Small Type Stock Mother Fund0,00%2.8001.986
AXA Investment Managers Japan Ltd.0,00%2.8001.986

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0,35%223.797158.762
Mahindra Manulife Mutual Fund - Mahindra Manulife Small Cap Fund0,27%174.686123.922
American Century ETF Trust - Avantis Emerging Markets Equity ETF0,15%99.28870.435
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR Portfolio Emerging Markets ETF0,07%42.15229.903
Dimensional Emerging Markets Value Fund0,07%42.12329.882
DFA Investment Trust Company - Emerging Markets Small Cap Series0,06%39.23927.836
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR S&P Emerging Markets Small Cap ETF0,04%27.48119.495
WisdomTree Trust - WisdomTree India Earnings Fund0,04%24.61017.458
WisdomTree Trust - WisdomTree Emerging Markets SmallCap Dividend Fund0,04%22.74716.137
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Core Equity 2 ETF0,03%22.27715.803
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.