Hitron Technologies Inc (2419)

Valuta in TWD
27,90
+0,30(+1,09%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
4,12 mln.1,28%112,35 mln.
Andere institutionele beleggers
201,64 mln.62,75%5,50 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
115,56 mln.35,97%3,15 mld.
Totaal
321,32 mln.100,00%8,77 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Qisda Corporation62,24%200.000.0005.460.000
Dimensional Fund Advisors LP0,71%2.267.25761.896
Dacheng Fund Management Co., Ltd.0,35%1.123.00030.658
Berkeley Capital Securities, L.L.C.0,29%935.00025.526
Japan Securities Finance Co., Ltd.0,22%704.00019.219
China Universal Asset Management Company Ltd.0,13%408.40011.149
American Century Investment Management Inc0,05%168.0004.586
State Street Investment Management0,04%134.0003.658
Morgan Stanley Fund Management (China) Co., Ltd.0,00%14.200388
SWS MU Fund Management Co., Ltd.0,00%70019

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Dacheng Yuanchen Zhaoli Bond Fund0,31%1.011.50027.614
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0,26%826.99722.577
DFA Investment Trust Company - Emerging Markets Small Cap Series0,14%447.55712.218
China Universal CSI 300 Index Enhanced Fund0,13%408.40011.149
Dimensional Emerging Markets Value Fund0,07%219.0005.979
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Core Equity 2 ETF0,05%154.0004.204
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR S&P Emerging Markets Small Cap ETF0,04%134.0003.658
American Century ETF Trust - Avantis Emerging Markets Equity ETF0,03%106.0002.894
Da Cheng Trend Return Flexible Allocation Mixed Fund0,03%80.6002.200
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Core Equity Market ETF0,02%79.0002.157
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.