GRID Inc (5582)

Valuta in JPY
1.995,00
+97,00(+5,11%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
331.100,006,88%648,62 mln.
Andere institutionele beleggers
761.701,0015,83%1,49 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
3,72 mln.77,28%7,28 mld.
Totaal
4,81 mln.100,00%9,42 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Resona Asset Management Co., Ltd.8,02%385.900755.978
Mitsui & Co., Ltd.2,73%131.500257.609
Asset Management One Co., Ltd.2,60%124.900244.679
Marubeni Corporation2,12%102.000199.818
ITOCHU Corporation2,12%102.000199.818
Meiji Yasuda Asset Management Company Ltd.1,75%84.000164.556
SBI Holdings, Inc.1,18%56.635110.948
Amova Asset Management Co., Ltd.0,73%35.00068.565
Morgan Stanley0,45%21.56642.248
Ichiyoshi Asset Management Co.,Ltd.0,37%18.00035.262

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Resona RM Domestic Stock Active Medium Small Type Mother Fund2,04%98.000191.982
Meiji Yasuda Small Type Stock Fund1,75%84.000164.556
One MHAM Emerging Growth Stock Open1,50%72.000141.048
Nikko Japan Emerging Stock Open0,62%30.00058.770
MUKAM Ichiyoshi Public Venture Mother Fund0,37%18.00035.262
One Monex Japan Growth Stock Fund0,33%16.00031.344
Nikko Growing Venture Mother Fund0,10%5.0009.795
Amundi Japan Small Type Stock Mother Fund0,08%3.8007.444
SBI Small Type Growth Stock Mother Fund0,05%2.5004.898
Simplex TSE Growth 250 ETF0,04%1.8003.526
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.