GMS Group Co Ltd (544A)

Valuta in JPY
318,00
0,00(0,00%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
3,09 mln.4,46%983,69 mln.
Andere institutionele beleggers
3,78 mln.5,45%1,20 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
62,52 mln.90,10%19,88 mld.
Totaal
69,39 mln.100,00%22,07 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Aoki Agency5,45%3.778.8001.201.658
Dimensional Fund Advisors LP1,62%1.120.875356.438
Nomura Asset Management Co., Ltd.1,20%833.100264.926
Amova Asset Management Co., Ltd.0,55%384.100122.144
Daiwa Asset Management Co., Ltd.0,54%376.400119.695
Mitsubishi UFJ Asset Management Co., Ltd.0,16%113.60036.125
BlackRock, Inc.0,12%85.10027.062
Meiji Yasuda Asset Management Company Ltd.0,12%83.60026.585
Sumitomo Mitsui Trust Asset Management Co., Ltd.0,03%23.8007.568
CI Global Asset Management0,03%22.3137.096

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
NEXT FUNDS TOPIX Exchange Traded Fund1,16%806.100256.340
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio0,55%381.744121.395
Listed Index Fund TOPIX0,55%378.600120.395
iFreeETF TOPIX (Yearly Dividend Type)0,51%356.800113.462
DFA Investment Trust Company - Japanese Small Company Series0,39%267.27784.994
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0,34%233.38174.215
Maxis TOPIX ETF0,16%113.40036.061
iShares Core TOPIX ETF0,12%85.10027.062
Meiji Yasuda Hachijuni Shinshu Support Japan Stock Fund0,12%83.60026.585
Dimensional ETF Trust - Dimensional International Core Equity 2 ETF0,09%59.97719.073
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.