Genscript Biotech Corp (2945)

Valuta in HKD
33,90
0,00(0,00%)
Vertraagde Data·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
456,31 mln.20,01%15,47 mld.
Andere institutionele beleggers
1,10 mld.48,24%37,29 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
724,15 mln.31,75%24,55 mld.
Totaal
2,28 mld.100,00%77,31 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
GenScript Corporation35,08%799.999.12327.119.970
Fidelity International Ltd6,18%140.961.5104.778.595
FMR LLC6,13%139.873.8964.741.725
Norges Bank Investment Management2,61%59.608.3202.020.722
Vanguard Capital Management, LLC2,26%51.635.0991.750.430
China Universal Asset Management Company Ltd.2,01%45.798.0001.552.552
BlackRock, Inc.1,92%43.834.2111.485.980
GF Fund Management Co., Ltd.1,16%26.526.000899.231
Penghua Fund Management Co., Ltd.0,80%18.144.000615.082
Yinhua Fund Management Co., Ltd.0,73%16.608.000563.011

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Government Pension Fund Global2,61%59.608.3202.020.722
China Universal Asset Management Co. Ltd. - Cni Hk Connect Innovative Drug Index ETF1,98%45.094.0001.528.687
Gf Fund Management Co., Ltd. - Csi Hong Kong Brand Name Drug Index Etf1,16%26.500.000898.350
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0,78%17.730.403601.061
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0,75%17.166.320581.938
Yinhua Fund Management Co Ltd. - Cni Hk Connect Innovative Drug Index Etf0,72%16.460.000557.994
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0,61%13.844.000469.312
ICBC Credit Suisse Asset Management Limited - CNI HK STOCK CONNECT TECH30 ETF0,45%10.202.000345.848
Icbc Credit Suisse Asset Management Ltd. - CNI HK Connect Innovative Drug index ETF0,44%10.100.000342.390
Penghua Jiangxin Selected Mixed Fund A0,41%9.344.000316.762
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.