FirstGroup PLC (FGP)

Valuta in GBP
197,30
+3,40(+1,75%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
275,29 mln.52,03%525,81 mln.
Andere institutionele beleggers
261,12 mln.47,97%498,75 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
0,000,00%0,00
Totaal
536,42 mln.100,00%1,02 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
BlackRock, Inc.8,48%44.860.48985.684
Columbia Management Investment Advisers, LLC8,11%42.884.29681.909
Firstgroup Plc, ESOP7,16%37.895.78272.381
Schroder Investment Management Limited5,72%30.254.77457.787
Dimensional Fund Advisors LP5,38%28.486.83654.410
Vanguard Capital Management, LLC4,13%21.866.24041.765
American Century Investment Management Inc4,00%21.176.76240.448
Equiniti Trust (Jersey) Limited3,94%20.826.39839.778
J O Hambro Capital Management Limited3,53%18.677.39235.674
Aberforth Partners LLP2,68%14.168.79427.062

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Columbia Threadneedle Investment Funds (UK) ICVC - CT UK Equity Income Fund4,78%25.307.22448.337
American Century ETF Trust - Avantis International Small Cap Value ETF3,46%18.325.74435.002
J O Hambro Capital Management UK Umbrella Fund - JOHCM UK Equity Income Fund2,32%12.254.11623.405
Aberforth Smaller Companies Trust Plc2,16%11.423.57921.819
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio2,00%10.565.46720.180
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1,49%7.879.55015.050
Artemis SmartGARP UK Equity Fund1,44%7.600.00014.516
Aviva Investors Funds ACS - AI UK Equity Fund1,21%6.420.52912.263
Threadneedle Investment Funds ICVC - UK Growth & Income Fund1,01%5.334.98910.190
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF1,00%5.305.64810.134
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.