| Einde periode: | 2017 31/05 | 2018 31/05 | 2019 31/05 | 2020 31/05 | 2021 31/05 | 2022 31/05 | 2023 31/05 | 2024 31/05 | 2025 31/05 | 2026 31/05 | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Totale inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,59 | 1,02 | 1,18 | 0,89 | 0,78 | |||||||||
Totale inkomsten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +104,78% | +74,15% | +15,27% | -25,05% | -11,91% | |||||||||
Kosten van inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,1 | 0,08 | 0,08 | 0,11 | 0,17 | |||||||||
Brutowinst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,49 | 0,94 | 1,1 | 0,78 | 0,61 | |||||||||
Brutowinst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +86,46% | +92,28% | +17,19% | -29,37% | -21,28% | |||||||||
Brutowinstmarge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 83,13% | 91,78% | 93,3% | 87,92% | 78,57% | |||||||||
Andere bedrijfskosten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 3 | 4,36 | 4,79 | 4,99 | 3,86 | |||||||||
| |||||||||||||||||||
Bedrijfsresultaat | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -2,51 | -3,42 | -3,69 | -4,21 | -3,24 | |||||||||
Bedrijfsresultaat − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -21,99% | -36,16% | -7,84% | -14,1% | +22,96% | |||||||||
EBIT-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -427% | -333,85% | -312,31% | -475,43% | -415,77% | |||||||||
Netto rentelasten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0 | 0,05 | 0,09 | 0,12 | - | |||||||||
Netto rentelasten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +616,01% | +2.279,13% | +94,57% | +26,5% | - | |||||||||
Rentelasten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Rente en opbrengsten uit investeringen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0 | 0,05 | 0,09 | 0,12 | - | |||||||||
Andere niet-operationele uitgaven, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | 0,11 | |||||||||
EBT excl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -2,51 | -3,37 | -3,6 | -4,09 | -3,14 | |||||||||
Winst (verlies) op de verkoop van activa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Andere ongebruikelijke posten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | -3,19 | -0,31 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -2,51 | -3,37 | -3,6 | -7,29 | -3,45 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -21,91% | -34,36% | -6,61% | -102,53% | +52,66% | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − marge | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -426,66% | -329,18% | -304,43% | -822,6% | -442,03% | |||||||||
Betaalde inkomstenbelasting | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,39 | -0,46 | -0,3 | 0,03 | 0,04 | |||||||||
Netto-opbrengst voor bedrijf | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -2,12 | -2,92 | -3,3 | -7,32 | -3,49 | |||||||||
Minderheidsbelang | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -2,12 | -2,92 | -3,3 | -7,32 | -3,49 | |||||||||
Netto-opbrengst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -30,82% | -37,74% | -13,03% | -121,85% | +52,35% | |||||||||
Netto-opbrengst − marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -359,95% | -284,7% | -279,16% | -826,25% | -446,94% | |||||||||
Preferent dividend en andere correcties | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst gewone aandeelhouders excl. extra posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -2,12 | -2,92 | -3,3 | -7,32 | -3,49 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,23 | -0,22 | -0,25 | -0,25 | -0,08 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +28,37% | +3,46% | -13,03% | -3,08% | +68,78% | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,23 | -0,22 | -0,25 | -0,26 | -0,08 | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +29,16% | +3,47% | -13,05% | -3,07% | +68,78% | |||||||||
Verwaterd gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 9,35 | 13,33 | 13,33 | 28,7 | 43,8 | |||||||||
Gewoon gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 9,35 | 13,33 | 13,33 | 28,7 | 43,8 | |||||||||
Dividend per aandeel | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Dividend per aandeel − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
EBITDA | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -2,49 | -3,39 | -3,66 | -4,19 | -2,99 | |||||||||
EBITDA-groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -23,57% | -36,55% | -7,98% | -14,25% | +28,68% | |||||||||
EBITDA-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -422,29% | -331,12% | -310,18% | -472,81% | -382,81% | |||||||||
EBIT | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -2,51 | -3,42 | -3,69 | -4,21 | -3,24 | |||||||||