Elite Semiconductor Memory Technology Inc (3006)

Valuta in TWD
247,00
+5,00(+2,07%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
30,91 mln.10,87%8,05 mld.
Andere institutionele beleggers
64,05 mln.22,51%16,68 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
189,52 mln.66,62%49,37 mld.
Totaal
284,48 mln.100,00%74,11 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
The Goldman Sachs Group, Inc.4,92%14.005.3053.648.382
Jie Young Investment Ltd.4,92%14.000.0003.647.000
Morgan Stanley4,87%13.840.7903.605.526
Vanguard Capital Management, LLC3,62%10.304.0002.684.192
Kahow Ltd.2,84%8.090.9262.107.686
JPMorgan Chase & Co.2,74%7.802.5942.032.576
Norges Bank Investment Management1,76%5.007.0001.304.324
UBS Asset Management AG1,68%4.784.6391.246.398
Shanyi Investment Co., Ltd.1,28%3.630.000945.615
American Century Investment Management Inc0,87%2.486.000647.603

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1,27%3.608.717940.071
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF1,19%3.385.000881.793
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF1,07%3.042.000792.441
Vanguard Investment Series Public Limited Company - Vanguard Emerging Markets Stock Index Fund1,04%2.959.000770.820
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0,64%1.833.000477.497
American Century ETF Trust - Avantis Emerging Markets Equity ETF0,59%1.670.000435.035
Government Pension Fund Global0,51%1.462.538380.991
Caisse de Depot et Placement du Quebec Global Investments0,44%1.256.000327.188
iShares Public Limited Company - iShares Core MSCI EM IMI UCITS ETF0,34%977.000254.509
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE All-World ex-US Small-Cap ETF0,33%936.000243.828
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.