Elsight Ltd (ELS)

3,070
-0,090(-2,85%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
43,15 mln.19,46%140,68 mln.
Andere institutionele beleggers
86,61 mln.39,05%282,36 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
92,04 mln.41,50%300,06 mln.
Totaal
221,81 mln.100,00%723,1 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Regal Partners Limited10,96%24.301.60579.223
FMR LLC9,71%21.534.12670.201
State Street Investment Management6,30%13.969.81745.542
Maybank Securities Pte. Ltd.6,29%13.952.22245.484
Macquarie Group Limited5,91%13.110.92542.742
UBS Asset Management AG4,64%10.287.30433.537
Vanguard Investments Australia Limited2,11%4.687.61115.282
Jb Toro Pty. Ltd.2,05%4.544.97314.817
Strategic Advisers LLC1,97%4.375.76014.265
BlackRock, Inc.1,80%3.996.81813.030

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Fidelity Securities Fund - Fidelity Small Cap Growth Fund3,42%7.576.02224.698
Fidelity Investment Trust - Fidelity International Discovery Fund2,12%4.707.53915.347
Vanguard Australian Shares Index ETF1,92%4.249.81913.854
Fidelity Securities Fund - Fidelity Small Cap Growth K6 Fund1,72%3.807.30312.412
Fidelity Rutland Square Trust II - Strategic Advisers Fidelity International Fund1,61%3.579.86411.670
The Needham Funds, Inc. - Needham Aggressive Growth Fund0,92%2.035.0006.634
Global X Funds - Global X Defense Tech ETF0,87%1.920.8586.262
Pinnacle Fund Services Limited - Firetrail Australian Small Companies Fund0,84%1.874.1996.110
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0,66%1.464.7234.775
Betashares S&P ASX Australian Technology ETF0,48%1.068.9253.485
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.