| Einde periode: | 2016 31/12 | 2017 31/12 | 2018 31/12 | 2019 31/12 | 2020 31/12 | 2021 31/12 | 2022 31/12 | 2023 31/12 | 2024 31/12 | 2025 31/12 | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Totale inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 87,35 | 134,46 | 158,76 | 154,47 | 168,19 | |||||||||
Totale inkomsten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +93,86% | +53,93% | +18,07% | -2,7% | +8,88% | |||||||||
Kosten van inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 27,97 | 47,93 | 67,96 | 50,16 | 156,51 | |||||||||
Brutowinst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 59,38 | 86,53 | 90,8 | 104,31 | 11,68 | |||||||||
Brutowinst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +103,3% | +45,71% | +4,93% | +14,89% | -88,8% | |||||||||
Brutowinstmarge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 67,98% | 64,35% | 57,19% | 67,53% | 6,94% | |||||||||
Andere bedrijfskosten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 41,05 | 57,79 | 74,61 | 101,27 | 20,77 | |||||||||
| |||||||||||||||||||
Bedrijfsresultaat | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 18,33 | 28,74 | 16,18 | 3,04 | -9,09 | |||||||||
Bedrijfsresultaat − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +482,72% | +56,79% | -43,69% | -81,23% | -399,31% | |||||||||
EBIT-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 20,98% | 21,37% | 10,19% | 1,97% | -5,41% | |||||||||
Netto rentelasten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -1,54 | -0,73 | -2,66 | -2,87 | -8,35 | |||||||||
Netto rentelasten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -293,03% | +52,54% | -264,93% | -7,81% | -190,63% | |||||||||
Rentelasten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -1,79 | -1,03 | -2,93 | -2,95 | -8,35 | |||||||||
Rente en opbrengsten uit investeringen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,25 | 0,3 | 0,26 | 0,08 | - | |||||||||
Andere niet-operationele uitgaven, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0 | -4,99 | -0,65 | -0,32 | - | |||||||||
EBT excl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 16,79 | 23,02 | 12,87 | -0,15 | -17,44 | |||||||||
Winst (verlies) op de verkoop van activa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Andere ongebruikelijke posten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | -0,35 | -1,97 | -1,63 | - | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 17,09 | 22,42 | 10,89 | -1,78 | -17,44 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +500,7% | +31,19% | -51,41% | -116,37% | -878,13% | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − marge | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 19,56% | 16,67% | 6,86% | -1,15% | -10,37% | |||||||||
Betaalde inkomstenbelasting | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 5,99 | 7,87 | 4,8 | 1,02 | -0,32 | |||||||||
Netto-opbrengst voor bedrijf | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 11,1 | 14,55 | 6,09 | -2,8 | -17,12 | |||||||||
Minderheidsbelang | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,02 | 0,1 | 0,19 | 0,1 | 0,1 | |||||||||
Netto-opbrengst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 11,09 | 14,65 | 6,28 | -2,7 | -17,02 | |||||||||
Netto-opbrengst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +530,71% | +32,18% | -57,11% | -142,97% | -530,3% | |||||||||
Netto-opbrengst − marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 12,69% | 10,9% | 3,96% | -1,75% | -10,12% | |||||||||
Preferent dividend en andere correcties | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst gewone aandeelhouders excl. extra posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 11,09 | 14,65 | 6,28 | -2,7 | -17,02 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1,37 | 1,8 | 0,76 | -0,32 | - | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +525,03% | +31,27% | -57,81% | -142,5% | - | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1,37 | 1,78 | 0,76 | -0,32 | - | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +525,03% | +30,15% | -57,45% | -142,5% | - | |||||||||
Verwaterd gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 8,11 | 8,16 | 8,3 | 8,39 | - | |||||||||
Gewoon gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 8,11 | 8,24 | 8,32 | 8,41 | - | |||||||||
Dividend per aandeel | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,3 | 0,5 | 0,15 | - | - | |||||||||
Dividend per aandeel − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +87,5% | +66,67% | -70% | - | - | |||||||||
EBITDA | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 20,63 | 31,48 | 19,7 | 5,68 | -6,45 | |||||||||
EBITDA-groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +383,47% | +52,59% | -37,43% | -71,18% | -213,69% | |||||||||
EBITDA-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 23,62% | 23,41% | 12,41% | 3,68% | -3,84% | |||||||||
EBIT | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 18,33 | 28,74 | 16,18 | 3,04 | -9,09 | |||||||||