Dynamic Electronics Co Ltd (603175)

Valuta in CNY
96,28
+1,75(+1,85%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
5,82 mln.1,33%559,98 mln.
Andere institutionele beleggers
391,90 mln.89,67%37,73 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
39,31 mln.9,00%3,79 mld.
Totaal
437,03 mln.100,00%42,08 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Dynamic Electronics (Kun Shan) Co., Ltd.86,10%376.277.61936.228.009
Guolian Minsheng Securities Co., Ltd.0,80%3.512.880338.220
Biying Limited0,66%2.873.243276.636
Chao Ming Co., Ltd.0,60%2.619.797252.234
Maxwealth Fund Management Co., Ltd0,58%2.552.834245.787
China Asset Management Co. Ltd.0,45%1.977.069190.352
Huangshi Juying Enterprise Management Partnership (Limited Partnership)0,27%1.192.253114.790
Huangshi Guoxin Venture Capital Fund Management Co., Ltd.0,27%1.170.960112.740
Beijing Electronics Holding Co., Ltd0,27%1.170.960112.740
Shenzhen High-Tech Investment Venture Capital Co., Ltd.0,27%1.170.960112.740

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Yongying Technology Smart Selection Hybrid Initiated Securities Investment Fund0,29%1.285.383123.757
China AMC Industry Prosperous Mixed Fund0,24%1.062.611102.308
Maxwealth Science and Technology Driven Mixed Fund0,17%733.78370.649
ChinaAMC Zhaoxin Hongrui Mixed Fund0,11%486.90046.879
Maxwealth Ruijian Jinqu Mix0,06%269.13125.912
ChinaAMC Yuanjian Growth 1-year Holding Period Mixed Fund0,06%260.50025.081
Huaan Technology Power Mixed Securities Investment Fund0,05%224.05521.572
Maxwealth Qiyuan Mixed Launched Fund0,03%142.60013.730
ChinaAMC Growth Pioneer 1-year Holding Period Mixed Fund0,03%118.70011.428
Maxwealth New Energy Premier Selection Mixed Launched Fund0,02%102.5699.875
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.