CoreWeave Inc (CRWV)

Valuta in USD
69,69
+3,91(+5,94%)
Gesloten·
68,67-1,02(-1,46%)
·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
126,44 mln.22,92%8,32 mld.
Andere institutionele beleggers
339,29 mln.61,52%22,32 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
85,81 mln.15,56%5,64 mld.
Totaal
551,54 mln.100,00%36,28 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Magnetar Capital Partners, LP9,44%52.062.9273.424.699
GPU Ventures8,56%47.213.3533.105.694
BlackRock, Inc.4,37%24.105.9661.585.690
The Goldman Sachs Group, Inc.3,20%17.632.3891.159.859
Vanguard Capital Management, LLC3,19%17.608.2251.158.269
Cw Opportunity Llc3,19%17.576.1601.156.160
Vanguard Portfolio Management, LLC3,09%17.063.8151.122.458
Jane Street Group, LLC2,52%13.885.024913.357
Invesco Capital Management LLC2,17%11.965.149787.068
Alyeska Investment Group, L.P.1,97%10.891.267716.428

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2,19%12.090.751795.330
BlackRock Global Allocation Fund, Inc.1,81%9.980.963656.548
Invesco QQQ Trust, Series 11,74%9.581.793630.290
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Mid-Cap ETF1,49%8.229.075541.309
Government Pension Fund Global1,11%6.139.986403.888
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Growth ETF0,82%4.496.507295.780
Fidelity Growth Company Commingled Pool0,65%3.557.885234.038
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0,55%3.041.530200.072
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Mid-Cap Growth ETF0,53%2.922.608192.249
Blackrock ETF Trust - iShares A.I. Innovation and Tech Active ETF0,51%2.821.446185.595
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.