Comscore Inc (SCOR)

Valuta in USD
3,370
+0,020(+0,60%)
Gesloten·
3,3700,000(0,00%)
·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
720.508,004,75%2,41 mln.
Andere institutionele beleggers
13,36 mln.87,98%44,75 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
1,10 mln.7,28%3,70 mln.
Totaal
15,18 mln.100,00%50,87 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Charter Communications, Inc.43,35%6.582.00822.050
Cerberus Capital Management, L.P.22,40%3.401.47911.395
Westerly Capital Management LLC8,63%1.310.9614.392
WPP plc3,73%565.9681.896
180 Degree Capital Corp.2,64%400.4511.342
Vanguard Capital Management, LLC2,37%360.0271.206
Irrevocable Larson Family Investment Trust1,87%284.146952
Mount Logan Capital Inc.1,65%250.669840
Jacob Asset Management of New York LLC1,33%202.629679
Factor Wealth Management Ltd.1,10%166.656558

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF1,88%285.195955
Jacob Funds Inc. - Jacob Internet Fund0,98%148.324497
Jacob Funds Inc. - Jacob Discovery Fund0,36%54.305182
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0,33%50.544169
Bridgeway Funds, Inc. - Omni Small-Cap Value Fund0,21%32.500109
Vanguard Fiduciary Trust Co. Institutional Extended Market Index Trust Fund0,16%23.93180
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Extended Market Index Fund0,16%23.59479
EA Series Trust - EA Bridgeway Ultra-Small Company Market ETF0,12%17.50059
Fidelity Commonwealth Trust - Fidelity Nasdaq Composite Index ETF0,09%13.62846
iShares Trust - iShares Micro-Cap ETF0,07%11.04037
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.