| Einde periode: | 2017 31/08 | 2018 31/08 | 2019 31/08 | 2020 31/08 | 2021 31/08 | 2022 31/08 | 2023 31/08 | 2024 31/08 | 2025 31/08 | 2026 31/08 | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Totale inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 39.587,14 | 41.621,68 | 45.437,64 | 47.828,08 | 50.414 | |||||||||
Totale inkomsten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +6,02% | +5,14% | +9,17% | +5,26% | +5,41% | |||||||||
Kosten van inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 31.154,89 | 32.307,83 | 34.805,22 | 36.428,43 | 38.712,88 | |||||||||
Brutowinst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 8.432,26 | 9.313,85 | 10.632,42 | 11.399,65 | 11.701,12 | |||||||||
Brutowinst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +10,87% | +10,46% | +14,16% | +7,22% | +2,64% | |||||||||
Brutowinstmarge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 21,3% | 22,38% | 23,4% | 23,83% | 23,21% | |||||||||
Andere bedrijfskosten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 5.135,61 | 5.681,67 | 6.463,32 | 6.728,74 | 6.803,05 | |||||||||
| |||||||||||||||||||
Bedrijfsresultaat | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 3.296,65 | 3.632,18 | 4.169,1 | 4.670,91 | 4.898,07 | |||||||||
Bedrijfsresultaat − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +8,57% | +10,18% | +14,78% | +12,04% | +4,86% | |||||||||
EBIT-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 8,33% | 8,73% | 9,18% | 9,77% | 9,72% | |||||||||
Netto rentelasten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -152,19 | -126,72 | -250,34 | -226,25 | -368,05 | |||||||||
Netto rentelasten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +12,88% | +16,73% | -97,56% | +9,62% | -62,67% | |||||||||
Rentelasten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -197,64 | -218,95 | -340,21 | -363,96 | -449,13 | |||||||||
Rente en opbrengsten uit investeringen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 45,45 | 92,23 | 89,87 | 137,71 | 81,08 | |||||||||
Andere niet-operationele uitgaven, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -4,04 | -26,97 | -19,71 | -14,04 | 0,03 | |||||||||
EBT excl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 3.140,43 | 3.478,49 | 3.899,04 | 4.430,62 | 4.530,04 | |||||||||
Winst (verlies) op de verkoop van activa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -4,46 | -7,38 | -5,24 | 2,81 | -5,94 | |||||||||
Andere ongebruikelijke posten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 503,18 | - | - | - | - | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 3.639,15 | 3.471,11 | 3.893,81 | 4.433,43 | 4.524,11 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +37,75% | -4,62% | +12,18% | +13,86% | +2,05% | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − marge | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 9,19% | 8,34% | 8,57% | 9,27% | 8,97% | |||||||||
Betaalde inkomstenbelasting | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 1.000,47 | 933,58 | 1.056,75 | 1.197,1 | 1.203,48 | |||||||||
Netto-opbrengst voor bedrijf | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2.638,68 | 2.537,53 | 2.837,06 | 3.236,33 | 3.320,63 | |||||||||
Minderheidsbelang | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | -1,99 | |||||||||
Netto-opbrengst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2.638,68 | 2.537,53 | 2.837,06 | 3.236,33 | 3.318,64 | |||||||||
Netto-opbrengst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +43,57% | -3,83% | +11,8% | +14,07% | +2,54% | |||||||||
Netto-opbrengst − marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 6,67% | 6,1% | 6,24% | 6,77% | 6,58% | |||||||||
Preferent dividend en andere correcties | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst gewone aandeelhouders excl. extra posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 2.638,68 | 2.537,53 | 2.837,06 | 3.236,33 | 3.318,64 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 10,8 | 10,42 | 11,9 | 13,63 | 14,2 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +39,42% | -3,5% | +14,2% | +14,47% | +4,2% | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 10,8 | 10,42 | 11,9 | 13,63 | 14,2 | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +39,42% | -3,5% | +14,2% | +14,48% | +4,2% | |||||||||
Verwaterd gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 244,31 | 243,46 | 238,35 | 237,51 | 233,74 | |||||||||
Gewoon gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 244,31 | 243,46 | 238,35 | 237,51 | 233,74 | |||||||||
Dividend per aandeel | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 6,37 | 6,79 | 7,76 | 8,86 | 9,25 | |||||||||
Dividend per aandeel − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +30% | +6,59% | +14,29% | +14,18% | +4,4% | |||||||||
EBITDA | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 3.755,09 | 4.145,16 | 4.745,47 | 5.275,64 | 6.951,23 | |||||||||
EBITDA-groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +8,49% | +10,39% | +14,48% | +11,17% | +31,76% | |||||||||
EBITDA-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 9,49% | 9,96% | 10,44% | 11,03% | 13,79% | |||||||||
EBIT | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 3.296,65 | 3.632,18 | 4.169,1 | 4.670,91 | 4.898,07 | |||||||||