Nanjing Chixia Development Co Ltd (600533)

Valuta in CNY
2,14
-0,06(-2,73%)
Vertraagde Data·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
26,22 mln.2,50%58,47 mln.
Andere institutionele beleggers
477,98 mln.45,52%1,07 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
545,80 mln.51,98%1,22 mld.
Totaal
1,05 mld.100,00%2,34 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Nanjing Xixia Construct Group Co., Ltd.34,37%360.850.600804.697
Nanjing Gaoke Company Limited8,72%91.593.080204.253
The Goldman Sachs Group, Inc.0,94%9.851.70921.969
Morgan Stanley0,68%7.159.74215.966
Lion Fund Management Co. Ltd.0,55%5.824.70012.989
Goldstate Capital Fund Management Co., Ltd.0,48%5.055.90011.275
Barclays PLC0,47%4.912.94010.956
Nanjing Qixia State owned Assets Investment Group Co., Ltd.0,38%3.996.0008.911
CCB Principal Asset Management Co., Ltd.0,34%3.614.9008.061
GF Fund Management Co., Ltd.0,27%2.816.2006.280

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Lion Multi Strategies Fund0,55%5.824.70012.989
Goldstate Capital Yuanqi Flexible Allocation Mixed Fund0,48%5.055.90011.275
CCB Principal Anxin Protected Mixed Fund0,34%3.593.6008.014
Invesco Great Wall CSI 300 Enhance Index Fund0,16%1.672.0003.729
Western Leadbank Quantitative Growth Mixed Launched Fund0,13%1.331.3002.969
GF Quantitative Multi-factor Flexible Allocation Mixed Fund0,12%1.283.8002.863
GF CSI Baidu Baifa Strategy 100 Index Fund0,11%1.128.7002.517
Morgan Stanley Huaxin Multi-factors Selected Strategy Mixed Fund0,10%1.082.9002.415
ChinaAMC Zhisheng Xinrui Equity Fund0,08%792.1001.766
Goldstate Capital High Quality Selected Flexible Allocation Mixed Fund0,07%759.5001.694
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.