AECC Aero Science and Technology Co Ltd (600391)

Valuta in CNY
40,94
-1,72(-4,03%)
Vertraagde Data·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
41,66 mln.12,62%1,47 mld.
Andere institutionele beleggers
138,36 mln.41,91%4,88 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
150,11 mln.45,47%5,29 mld.
Totaal
330,13 mln.100,00%11,64 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Aviation Industry Corporation of China,Ltd.36,02%118.907.3054.191.483
Hong Kong Exchanges and Clearing Limited2,10%6.925.804244.135
Fullgoal Fund Management Co. Ltd.1,59%5.245.400184.900
Changsheng Fund Management Company Limited1,36%4.477.100157.818
UBS SDIC Fund Management Co., Ltd.1,31%4.336.836152.873
National Council for Social Security Fund1,15%3.798.300133.890
Great Wall Fund Management Co., Ltd0,79%2.600.00091.650
China Southern Asset Management Co., Ltd.0,78%2.563.22790.354
CCB Principal Asset Management Co., Ltd.0,76%2.502.43488.211
Zhong Ou Fund Management Co., Ltd0,62%2.050.01272.263

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
UBS SDIC National Security Flexible Allocation Mixed Fund1,31%4.336.836152.873
Great Wall Prosperous Growth Mixed Fund0,79%2.600.00091.650
China Southern Military Reform Flexible Allocation Mixed Fund0,78%2.563.22790.354
Lombarda China High-end Equipment Equity Launched Fund0,62%2.050.01272.263
GF Yuanjian Premier Selection Mixed Fund0,59%1.953.00068.843
Changsheng Luxury Equipment Manufacturing Flexible Disposition Mixed Fund0,44%1.459.40051.444
Invesco Great Wall Jingyi Double Income Bond Securities Investment Fund0,42%1.374.29748.444
Invesco Great Wall Growth Star Equity Securities Investment Fund0,41%1.346.70047.471
China Post Ruixin Enhanced Bond Fund0,39%1.300.00045.825
First Seafront Large Marine Strategic Economic Flexible Allocation Mixed Fund0,39%1.280.90045.152
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.