CEVA Inc (CEVA)

27,50
-1,75(-5,98%)
Gesloten·
27,500,00(0,00%)
·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
11,47 mln.40,73%315,38 mln.
Andere institutionele beleggers
13,50 mln.47,96%371,35 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
3,18 mln.11,30%87,51 mln.
Totaal
28,15 mln.100,00%774,24 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
BlackRock, Inc.8,59%2.417.20566.473
State Street Investment Management5,94%1.672.91946.005
Senvest Management, LLC5,80%1.633.15544.912
Morgan Stanley5,05%1.421.17039.082
Vanguard Capital Management, LLC4,95%1.394.09338.338
T. Rowe Price Group, Inc.4,28%1.203.78033.104
Vanguard Portfolio Management, LLC3,97%1.117.02930.718
Neuberger Berman Investment Advisers LLC3,92%1.102.90530.330
AWM Investment Company Inc2,84%799.80621.995
Geode Capital Management, LLC2,57%723.08519.885

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3,01%847.02723.293
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF2,56%720.29319.808
SPDR Series Trust - State Street SPDR S&P Semiconductor ETF2,54%715.36019.672
Vanguard World Fund - Vanguard Information Technology ETF2,41%678.81018.667
Xtrackers - S&P 500 Swap UCITS ETF1,93%544.26814.967
Herald Investment Trust PLC1,85%519.47014.285
T. Rowe Price Small-Cap Stock Fund, Inc.1,64%460.69512.669
ETF Series Solutions - Defiance Space and Connective Tech ETF1,24%349.6949.617
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF1,14%320.3818.810
SPDR Series Trust - State Street SPDR S&P Kensho New Economies Composite ETF1,08%305.1768.392
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.