Laatste nieuws
FLASH-SALE 0
🔥 Laatste kans: 55% korting op InvestingPro. Ontdek meer en mis minder.
Benut de sale!
Sluiten

Cd Projekt Red Sa (CDR)

Melding aanmaken
Nieuw!
Melding aanmaken
Website
  • Als waarschuwing dat er een melding is
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
Mobiele app
  • Zorg er, om deze functie te kunnen gebruiken, voor dat u ingelogd bent op uw account
  • Zorg ervoor dat u ingelogd bent met hetzelfde gebruikersprofiel

Voorwaarde

Frequentie

Eenmalig
%

Frequentie

Frequentie

Bezorgingsmethode

Status

Toevoegen/Verwijderen van een Portfolio Aan volglijst toevoegen
Aan volglijst toevoegen
Positie toevoegen

Positie succesvol toegevoegd aan:

Geef het portfolio een naam
 
264,00 -2,60    -0,98%
11:45:29 - Vertraagde Data. Valuta in PLN
Type:  Aandeel
Markt:  Polen
ISIN:  PLOPTTC00011 
  • Volume: 77.190
  • Bied/laat: 264,00 / 264,20
  • Dagbereik: 261,30 - 265,40
CD PROJEKT 264,00 -2,60 -0,98%

CDR Gebruikers Ranglijst

 
Op deze pagina worden gebruikers gerangschikt op basis van de prestaties van hun sentimenten voor het Cd Projekt Red Sa aandeel.
PlaatsGebruikersnaamTotaalGesloten SentimentenWinnende SentimentenWin %+/- %
1milosz gierczak111100+57%
2Marcel BE111100+55.83%
3Wicek wicek111100+55.78%
4Karol Przeklasa111100+55.66%
5Chuck Norris111100+54.21%
6Kristo Adamszki111100+54.11%
7Waldemar Połucha111100+53.73%
8Artur Smejlis111100+52.72%
9Maciej Wielogórski222100+34.46%
10Michal Straka111100+34.24%
11Marinus Knopjes111100+32.08%
12Sebastian Tomczyk222100+31.7%
13Jacek Murawski222100+31.46%
14John Tirita43266.67+28.31%
15Dan Rud111100+27.69%
16Lukas Antanavičius111100+27.6%
17Patryk Zochniak111100+26.88%
18Marcin Treska22150+26.62%
19Sławomir Kiwała333100+25.23%
20Phill San98675+24.66%
21Bartosz Jabłoński1111654.55+24.23%
22Krzysztof Rogoziński111100+23.72%
23Krzysztof Konieczny66233.33+23.65%
24Matthew King111100+22.81%
25anton vales111100+22.66%
26GRZEGORZ BIEGAJ66466.67+22.54%
27Marek Klučka111100+21.86%
28Mikołaj Varth111100+19%
29Рустам Заманов111100+18.87%
30Jan Kostyrko111100+17.52%
31David Alonso44250+17.14%
32Mateusz Dąbrosz33266.67+17.13%
33Adam Dratwiński111100+16.97%
34Przemysław Mąkina111100+16.36%
35Тима Данилюк111100+16.14%
36uphot uphot222100+16.11%
37Rafał Urbaniak1010440+15.86%
38Евгений Коваленко111100+15.6%
39Krzysiek Biernat111100+15.45%
40Adrian Bejman111100+15.18%
41Александр Кротов111100+15.18%
42Banjo Jack111100+14.98%
43Дмитрий Иванов111100+14.84%
44sushi sushi33266.67+14.75%
45Konrad Szel?g111100+14.57%
46Sikora 234122150+14.56%
47Krzysztof Sp111100+14.51%
48Robert Dabuu111100+14.48%
49paulius kriauciunas111100+14.43%
50Soon Tian Cheah111100+14.42%
Richtlijnen voor commentaar

Wij raden u aan om reacties te gebruiken om interactie met gebruikers aan te gaan, uw perspectief te delen en vragen te stellen aan auteurs en elkaar. Met het oog op het hoge niveau van conversatie dat wij allemaal waarderen en verwachten te behouden, dient u de volgende criteria in het achterhoofd te houden:

  • Verrijk het gesprek
  • Blijf geconcentreerd en op het goede spoor. Plaats alleen materiaal dat relevant is voor het onderwerp dat wordt besproken.
  • Wees respectvol. Zelfs negatieve meningen kunnen positief en diplomatiek worden weergegeven.
  • Gebruik standaard schrijfstijl. Voeg interpunctie, hoofdletters en kleine letters toe.
  • LET OP: Spam en/of reclameboodschappen en links in een bericht zullen worden verwijderd.
  • Vermijd godslastering, laster of persoonlijke aanvallen gericht op een auteur of een andere gebruiker.
  • Alleen opmerkingen in het Nederlands zullen worden toegestaan.

Daders van spam of misbruik zullen van de site worden verwijderd en zijn uitgesloten van toekomstige registratie naar goeddunken van Investing.com.

Discussies CDR

Laat weten wat u vindt van Cd Projekt Red Sa
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post
Ook posten op :
1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Bedankt voor uw commentaar. Wij willen u erop wijzen dat alle commentaren op "in afwachting van goedkeuring" komen te staan, totdat deze door onze moderators worden goedgekeurd. Het kan daardoor enige tijd duren voordat het op onze website verschijnt.
Andrei Pashkov
Andrei Pashkov 04.11.2020 20:32
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
IS deze trading platform legit?
De Guillaume
De Guillaume 18.07.2020 19:05
Bewaard. Zie Bewaarde items.
U hebt dit commentaar al opgeslagen in uw Bewaarde items
maakt nogal bokke sprongen ????
 
Weet u zeker dat u deze grafiek wilt verwijderen?
 
Post 1000
U kunt op dit moment geen opmerkingen plaatsen, vanwege negatieve meldingen van andere gebruikers. Uw status zal door onze beoordelaars worden geëvalueerd.
Wacht een minuutje voordat u weer een commentaar plaatst.
Blokkering bevestigen

Weet u zeker dat u %USER_NAME% wilt blokkeren?

Als u dit doet, kunnen u en %USER_NAME% geen publicaties meer van elkaar zien op Investing.com.

%USER_NAME% is toegevoegd aan uw lijst met geblokkeerde personen

Omdat u de blokkering van deze persoon net hebt opgeheven, moet u 48 uur wachten om hem/haar weer te kunnen blokkeren.

Rapporteer dit commentaar

Ik vind dit commentaar

Commentaar gemarkeerd

Bedankt!

Uw bericht is ter beoordeling verstuurd naar de moderatoren
Doorgaan met Apple
Inschrijven via Google
of
Registreren met e-mail