Langfang Development Co Ltd (600149)

Valuta in CNY
4,68
+0,03(+0,65%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
2,06 mln.0,54%9,86 mln.
Andere institutionele beleggers
139,05 mln.36,58%664,65 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
239,05 mln.62,88%1,14 mld.
Totaal
380,16 mln.100,00%1,82 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Xin Xin (BVI) Limited20,00%76.032.050363.433
Langfang Investment Holdings Group Co., Ltd.15,30%58.173.700278.070
Morgan Stanley0,65%2.462.58111.771
Huatai Securities Co., Ltd.0,40%1.535.6067.340
Western Leadbank Fund Management Co., Ltd.0,21%811.8013.880
GF Fund Management Co., Ltd.0,15%563.2002.692
Huatai-Pb Quantitative Alpha Flexible Allocation Mixed Fund0,11%422.2002.018
Huatai-PineBridge Fund Management Co., Ltd.0,11%422.2002.018
China Post & Capital Fund Management Co., Ltd.0,05%202.800969
Taiping Fund Management Company Ltd.0,05%200.200957

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Western Leadbank Quantitative Growth Mixed Launched Fund0,19%709.9013.393
GF CSI Baidu Baifa Strategy 100 Index Fund0,15%563.2002.692
China Post and Capital Selected Mixed Securities Investment Fund0,05%202.800969
Taiping Jiahe 3-month Regular Open Bond Launched Fund0,05%200.200957
New China Small and Medium Market Value Selected Mixed Fund0,03%113.500543
Western Leadbank CSI 1000 Index Enhanced Fund0,01%53.400255
Western Leadbank Quantitative Selected 1-year Holding Period Mixed Fund0,01%48.500232
Nuode Quantitative Selected 6-Month Maturity Mixed Fund0,01%47.000225
Tibet Eastmoney Quantitative Selected Mixed Launched Fund0,01%35.400169
Lombarda China Quantitative Driven Mixed Fund0,01%29.800142
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.