Bumble Inc (BMBL)

5,93
-0,04(-0,67%)
Gesloten·
5,90-0,03(-0,51%)
·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
36,09 mln.27,35%215,45 mln.
Andere institutionele beleggers
67,99 mln.51,52%405,93 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
27,89 mln.21,13%166,48 mln.
Totaal
131,97 mln.100,00%787,85 mln.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Blackstone Inc.14,14%18.664.720111.428
BlackRock, Inc.6,23%8.225.38849.106
Vanguard Portfolio Management, LLC4,82%6.361.44437.978
Saba Capital Management, L.P.4,21%5.558.39533.184
Accel Management Co, Inc.3,83%5.054.53130.176
Dimensional Fund Advisors LP3,62%4.783.65828.558
Vanguard Capital Management, LLC3,46%4.563.11827.242
Renaissance Technologies LLC2,83%3.732.50022.283
AQR Capital Management, LLC2,15%2.838.85516.948
Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated2,13%2.817.13416.818

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2,14%2.824.06816.860
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF2,01%2.648.87415.814
Vanguard Horizon Funds - Vanguard Strategic Equity Fund1,60%2.108.64612.589
Xtrackers - S&P 500 Swap UCITS ETF1,46%1.929.10811.517
Vanguard Horizon Funds - Vanguard Strategic Small-Cap Equity Fund1,12%1.481.5908.845
Federated Hermes MDT Series Trust - Federated Hermes MDT Small Cap Core Fund0,93%1.231.2057.350
Saba Capital Income & Opportunities Fund0,89%1.170.2216.986
Fidelity Salem Street Trust - Fidelity Small Cap Index Fund0,83%1.098.2826.557
DFA Investment Dimensions Group Inc. - U.S. Small Cap Value Portfolio0,82%1.076.0556.424
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0,81%1.071.5466.397
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.