Brait (BATJ)

Valuta in ZAR
195
-2(-1,02%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
503,98 mln.9,13%982,75 mln.
Andere institutionele beleggers
1,50 mld.27,09%2,92 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
3,52 mld.63,77%6,86 mld.
Totaal
5,52 mld.100,00%10,76 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Camissa Asset Management Proprietary Limited15,03%829.402.6351.617.335
Coronation Fund Managers Limited10,86%599.521.1851.169.066
Allan Gray Proprietary Ltd.6,96%384.213.509749.216
Abax Investments Proprietary Limited1,37%75.462.197147.151
Polaris Capital South Africa1,08%59.354.724115.742
Dimensional Fund Advisors LP0,54%29.951.22758.405
Stanlib Multi-Manager Ltd.0,10%5.476.39510.679
Steyn Capital Management (Pty) Ltd.0,08%4.151.4098.095
Nest Asset Management (Pty) Ltd0,05%3.011.4625.872
Chiron Asset Management Proprietary Limited0,05%2.500.0004.875

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Nedgroup Investments Opportunity Fund1,31%72.500.000141.375
Allan Gray Balanced Fund1,07%59.178.340115.398
Amplify SCI Flexible Equity Fund1,05%57.700.000112.515
Allan Gray Stable Fund0,84%46.518.50190.711
Camissa Asset Management (Pty) Ltd. - Camissa Sa Equity Fund0,76%41.671.66881.260
Kagiso Balanced Fund0,74%40.837.93179.634
Kagiso Equity Alpha Fund0,68%37.731.84373.577
Camissa SA Balanced Fund0,52%28.642.54055.853
Allan Gray Equity Fund0,30%16.779.91632.721
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0,26%14.107.14427.509
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.