Big Shopping Centers Ltd (BIG)

Valuta in ILS
67.880
+730(+1,09%)
Vertraagde Data·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
2,72 mln.10,49%1,76 mld.
Andere institutionele beleggers
9,09 mln.35,10%5,88 mld.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
14,09 mln.54,41%9,12 mld.
Totaal
25,9 mln.100,00%16,75 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Omarim (Hazor) Ltd11,43%2.960.7241.915.588
Shlomo Eliahu Holding Ltd.8,10%2.097.3791.357.004
Harel Pensions and Gemel Ltd.6,64%1.718.6381.111.959
Menora Mivtachim Provident Funds4,94%1.280.116828.235
Phoenix Excellence Pension and Provident Ltd.3,29%851.041550.624
Vanguard Capital Management, LLC2,54%657.238425.233
BlackRock, Inc.1,21%314.485203.472
Migdal Mutual Funds Ltd.1,03%267.892173.326
Harel Mutual Funds Ltd.1,01%261.195168.993
Norges Bank Investment Management0,53%136.38488.240

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0,91%234.412151.665
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0,62%160.291103.708
Government Pension Fund Global0,53%136.38488.240
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0,52%133.79686.566
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0,47%122.05678.970
Tamir Fishman Mutual Funds Ltd. - Tamir Fishman (4C) Equity IL0,27%70.26445.461
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard Global ex-U.S. Real Estate ETF0,23%59.54438.525
iShares Trust - iShares MSCI EAFE Small-Cap ETF0,22%56.84236.777
Sigma Mutual Funds Ltd. - SIGMA (4C) Israel Equity IL0,19%48.12731.138
Canada Pension Plan-Global Investments0,18%47.00030.409
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.