| Einde periode: | 2017 30/06 | 2018 30/06 | 2019 30/06 | 2020 30/06 | 2021 30/06 | 2022 30/06 | 2023 30/06 | 2024 30/06 | 2025 30/06 | 2026 30/06 | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Totale inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 39,59 | 43,75 | 43,37 | 41,59 | 20,85 | |||||||||
Totale inkomsten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -17,81% | +10,51% | -0,87% | -4,1% | -49,88% | |||||||||
Kosten van inkomsten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 34,33 | 37,77 | 33,3 | 33,83 | 18,94 | |||||||||
Brutowinst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 5,26 | 5,98 | 10,07 | 7,76 | 1,9 | |||||||||
Brutowinst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -47,52% | +13,68% | +68,29% | -22,92% | -75,5% | |||||||||
Brutowinstmarge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 13,29% | 13,67% | 23,21% | 18,66% | 9,12% | |||||||||
Andere bedrijfskosten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 12,68 | 12,39 | 16,04 | 9,26 | 11,17 | |||||||||
| |||||||||||||||||||
Bedrijfsresultaat | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -7,42 | -6,41 | -5,98 | -1,5 | -9,27 | |||||||||
Bedrijfsresultaat − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | +61,87% | +13,59% | +6,71% | +74,94% | -519,03% | |||||||||
EBIT-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -18,73% | -14,65% | -13,78% | -3,6% | -44,49% | |||||||||
Netto rentelasten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -2,02 | -0,05 | 0,14 | 0,52 | 0,78 | |||||||||
Netto rentelasten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -121,88% | +97,38% | +358,49% | +282,48% | +48,09% | |||||||||
Rentelasten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -2,03 | -0,08 | -0,1 | -0,13 | -0,08 | |||||||||
Rente en opbrengsten uit investeringen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,01 | 0,02 | 0,24 | 0,65 | 0,86 | |||||||||
Andere niet-operationele uitgaven, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 40,55 | 98,5 | 41,77 | 4,42 | 2,52 | |||||||||
EBT excl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 31,11 | 92,04 | 35,93 | 3,45 | -5,98 | |||||||||
Winst (verlies) op de verkoop van activa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -0,68 | 0,22 | 0,44 | -0,03 | 0,11 | |||||||||
Andere ongebruikelijke posten, totaal | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,07 | -1,77 | 2,18 | 1,03 | 1,28 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 30,5 | 90,49 | 38,55 | 4,45 | -4,59 | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -54,29% | +196,69% | -57,4% | -88,47% | -203,35% | |||||||||
EBT, incl. ongebruikelijke posten − marge | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 77,04% | 206,83% | 88,88% | 10,69% | -22,04% | |||||||||
Betaalde inkomstenbelasting | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst voor bedrijf | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 30,5 | 90,49 | 38,55 | 4,45 | -4,59 | |||||||||
Minderheidsbelang | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 30,5 | 90,49 | 38,55 | 4,45 | -4,59 | |||||||||
Netto-opbrengst − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -54,29% | +196,69% | -57,4% | -88,47% | -203,35% | |||||||||
Netto-opbrengst − marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 77,04% | 206,83% | 88,88% | 10,69% | -22,04% | |||||||||
Preferent dividend en andere correcties | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Netto-opbrengst gewone aandeelhouders excl. extra posten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 30,5 | 90,49 | 38,55 | 4,45 | -4,59 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,18 | 0,47 | 0,2 | 0,02 | -0,02 | |||||||||
Gewone WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -55,03% | +169,39% | -57,4% | -89,17% | -187,77% | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 0,17 | 0,47 | 0,2 | 0,02 | -0,02 | |||||||||
Verwaterde WPA − voortgezette activiteiten − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -51,14% | +169,01% | -57,52% | -89,06% | -188,21% | |||||||||
Verwaterd gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 173,75 | 191,36 | 191,36 | 203,82 | 240,01 | |||||||||
Gewoon gewogen gemiddelde uitstaande aandelen | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | 175,73 | 193,76 | 194,33 | 205,07 | 240,01 | |||||||||
Dividend per aandeel | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
Dividend per aandeel − groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | - | - | - | - | - | |||||||||
EBITDA | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -4,51 | -0,37 | 5,2 | 2,47 | -4,96 | |||||||||
EBITDA-groei | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -144,43% | +91,81% | +1.510,03% | -52,49% | -300,77% | |||||||||
EBITDA-marge % | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -11,38% | -0,84% | 12% | 5,94% | -23,81% | |||||||||
EBIT | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | aa.aa | -7,42 | -6,41 | -5,98 | -1,5 | -9,27 | |||||||||