Basic Fit NV (BFIT)

Valuta in EUR
29,72
-0,64(-2,11%)
Gesloten·

Eigendom

Overzicht van eigendom

Type
Aangehouden gewone aandelen% van uitstaande aandelenMarktwaarde
Beleggingsfondsen en ETF's
10,69 mln.16,48%324,52 mln.
Andere institutionele beleggers
9,33 mln.14,39%283,21 mln.
Beursgenoteerde bedrijven en particuliere beleggers
44,83 mln.69,13%1,36 mld.
Totaal
64,84 mln.100,00%1,97 mld.

Belangrijkste eigenaren: institutionele beleggers

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
North Peak Capital Management, LLC5,10%3.304.848100.335
Vanguard Capital Management, LLC3,23%2.096.73863.657
Impactive Capital LP2,68%1.737.60652.754
UBS Asset Management AG2,50%1.618.54549.139
BlackRock, Inc.2,08%1.345.84640.860
Norges Bank Investment Management1,60%1.040.20131.581
Degroof Petercam Asset Management1,47%952.99228.933
Dimensional Fund Advisors LP1,47%951.32028.882
American Century Investment Management Inc1,44%935.85528.413
Deutsche Asset & Wealth Management1,42%921.93427.990

Belangrijkste eigenaren: beleggingsfondsen

Eigenaar
% van participatie
Aangehouden aandelen
Rapportagedatum
Waarde (In 1000 s)
Government Pension Fund Global1,60%1.040.20131.581
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1,16%750.77822.794
American Century ETF Trust - Avantis International Small Cap Value ETF1,08%699.29021.230
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0,79%509.82415.478
Asr Vermogensbeheer N.V. - Asr Duurzaama Institutioneel Vermogensbeheer Nederlandse Aandelen Fonds0,66%426.99612.964
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0,60%387.10611.753
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0,57%370.73611.256
JPMorgan European Discovery Trust plc0,53%344.79510.468
DPAM B - DPAM Invest B Equities Newgems Sustainable0,49%320.0129.716
Argenta Pension Fund0,43%280.0008.501
Installeer onze app.
Volg ons
Risicowaarschuwing: Handelen in financiële instrumenten en/of cryptovaluta gaat gepaard met een hoog risico, zoals de kans dat u het volledige of een deel van het geïnvesteerde bedrag verliest. Daarom is deze activiteit niet voor alle beleggers geschikt. De koersen van cryptovaluta zijn zeer veranderlijk en kunnen worden beïnvloed door externe factoren zoals financiële, regelgevings- of politieke gebeurtenissen. Als u op marge handelt, zijn de financiële risico's nog hoger.
Voordat u besluit te handelen in financiële instrumenten of cryptovaluta, moet u volledig op de hoogte zijn van de risico's en kosten die zijn geassocieerd met de handel op financiële markten. U dient hierbij rekening te houden met uw beleggingsdoelen, ervaring en bereidheid om risico te aanvaarden. Win indien nodig het advies van een expert in.
Fusion Media herinnert u eraan dat de gegevens die op deze website worden vermeld niet per definitie geheel actueel of accuraat zijn. De gegevens en koersen op de website zijn niet altijd verstrekt door een markt of beurs, maar kunnen ook afkomstig zijn van marktmakers. Daarom zullen de koersen mogelijk niet accuraat zijn en kunnen zij afwijken van de daadwerkelijke koers op een markt. Het zijn indicatieve koersen die niet geschikt zijn voor handelsdoeleinden. Fusion Media en de partijen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen, aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele verliezen of schade als gevolg van uw handelstransacties of uw gebruik van de op deze website vermelde informatie.
Het is verboden de gegevens op deze website te gebruiken, op te slaan, te reproduceren, weer te geven, te wijzigen, versturen of verspreiden zonder expliciete schriftelijke toestemming vooraf van Fusion Media en/of de partij die de gegevens heeft verschaft. Alle intellectuele eigendomsrechten worden voorbehouden door de partijen en/of beurzen die de op deze website vermelde gegevens verschaffen.
Fusion Media zal mogelijk een vergoeding ontvangen van de adverteerders op de website op basis van uw interactie met hun advertenties.
De Engelse versie van deze overeenkomst is de leidende versie en heeft voorrang bij eventuele discrepanties tussen de Engelse versie en de Nederlandse versie.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Alle rechten voorbehouden.